fbpx
Naujienos

5 smagiausi animaciniai filmai apie ateivius

Jau rugpjūčio 17 dieną visuose Lietuvos kino teatruose startuoja itin smagi „Oskarą“ laimėjusių kino kūrėjų naujas darbas „Luisas ir ateiviai“.

Ateivių tema animaciniuose projektuose nėra pernelyg plačiai išvystyta, todėl naujasis filmas taps tikru oro gurkšniu šioje animaciniams filmams neįprastoje temoje. Šis filmas yra be galo laukiamas jaunesnių kino gerbėjų.

Filme pasakojama apie paprastą, bet be galo protingą vaikiną Luisą, kuris dienų dienas leidžia skaitydamas apie ateivius ir nežemiškus pasaulius. Tačiau literatūra ir televizinės laidos yra niekis. Luisas trokšta gyvai pamatyti ateivius. Ir vieną dieną… ši svajonė tampa realybe, kai netoli jo namų sudūžta kosminis laivas!

Pamatęs, kokie padarai iš jo išlindo, Luisas iš karto tiesia pagalbos ranką ir pažada atvykėliams padėti rasti reikiamas detales jų kosminei transporto priemonei. O kol tai nutiks, maloniai kviečia ateivius pasisvečiuoti pas save. Žinoma, ateiviai priima kvietimą. Jie net nenutuokia, kokie išbandymai ir nuotykiai nutiks apsigyvenus Luiso namuose!

Belaukiant naujojo filmuko, kviečiame susipažinti su dar penkiais ateivių temos animaciniais projektais, su kuriais smagiai galite smagiai laukti „Luiso ir ateivių“ premjeros.

„Mūšis dėl Teros“ (angl. „Battle for Terra“), 2007

Po to, kai Žemės planetoje išdžiūvo visos upės, dingo miškai, o oras pavirto pelenais, likę gyvi žmonės leidosi į ilgą bei varginančią kelionę po galaktiką, norėdami sau rasti naujus namus. Vieną dieną jie atrado nuostabią ir gyvybės kupiną planetą Terą, kuri turėjo tapti žmonijos išsigelbėjimu.

Jie pasinaudojo savo didžiausiu išradimu – „teraformeriu“, kuris turėjo pakeisti planetos struktūrą pagal sunaikintos Žemės pavidalą. Tačiau žemiečiai net nesuvokė, jog pakeisdami Teros planetos pavidalą, jie sunaikins taikius vietos gyventojus. Taip prasideda kova dėl išlikimo, taip prasideda kova už Teros planetą.

„Monstrai prieš ateivius“ (angl. Monsters vs. Aliens“), 2009

Svarbiausia gyvenimo diena Siuzanai Merfi tampa tikru košmaru. Per jos vestuves į ją atsitrenkia visokiausių kosminių atliekų prikaupęs meteoritas, kuris akimirksniu merginą pakeičia. Siuzana užauga iki penkiolikos metrų aukščio ir ima kelti nerimą JAV valdžiai. Ji nedelsiant nuvežama į slaptą karinę bazę, kurioje yra įkalintos ir kitos nepaprastos būtybės – monstrai.

Tačiau, kai žemę užpuola ateiviai, mergina ir kiti su ja kalintys monstrai tampa vienintele viltimi visai žmonijai. Tik jie gali stoti į kovą su nenugalimais atvykėliais iš kitos galaktikos, žadančiais pavergti visą planetą.

„Planeta 51“ (angl. „Planet 51“), 2009

Amerikiečių kosmonautas Čarlzas Beikeris išsilaipina paslaptingoje Planetoje 51, kurioje, pasak NASA, visiškai nėra gyvybės. Tačiau apžiūrėjęs detaliau naują planetą, vyrukas išsiaiškina, jog čia gyvena maži žali padarėliai, kurių bendruomenė labai primena 50-ųjų Amerikos miestelių gyventojus.

Tačiau Čakas tampa planetos gyventojams tikru ateiviu įsibrovėliu, kuris sudrumstė jų ramybę. Nenorėdamas tapti vietinių gyventojų auka, Čakas ieško išeities, kaip pabėgti iš šios jam priešiškos planetos. 

„Marsui reikia mamų“ (angl. „Mars Needs Moms“), 2011

Mailo – tipinis vaikas, kuris nekenčia valyti dantų, valgyti brokolių, eiti anksti miegoti bei tvarkyti savo kambarį. Todėl jis slapčia svajoja apie tai, kad iš jo gyvenimo dingtų tas žmogus, kuris priverčia jį visa tai daryti – jo mama. Vieną dieną jo mamą pagrobia ateiviai ir išgabena į Marsą. Sutrikęs, bet nepraradęs savitvardos, Mailo nusprendžia grąžinti savo mamą. Jis leidžiasi į neužmirštamą ir kvapą gniaužantį nuotykį, kuris pakeis jo gyvenimą.

„Pabėgimas iš planetos Žemė“ (angl. „Escape from Planet Earth“), 2013

Baabo planetoje gyvena du broliai – protingas ir sugebantis susilaikyti nuo kvailų sprendimų Garis bei kvailas kaip bato aulas, bet geraširdis Skorčas.

Vieną dieną brolius pasiekia pagalbos šauksmo signalas iš netolimos planetos, pavadinimu Žemė. Garis iš karto pradeda galvoti apie visas įmanomas kelionės galimybes, tuo tarpu Skorčas nedelsiant įsėda į savo kosminį laivą ir lekia į pagalbą tiems, kam to reikia. Tačiau jis pakliūva į bėdą, išsilaipinęs 51 zonoje. Jo vieninteliu gelbėjimosi šiaudu tampa Garis, skubantis savo broliui į pagalbą. Bet net jis nežino, ar pavyks susigrąžinti Skorčą, pakliuvusį į didelius nemalonumus pavojingiausioje galaktikos planetoje.

Komentarai