fbpx
Naujienos

66-ąjį Berlyno kino festivalį atidaręs „ŠLOVĖ CEZARIUI!” – jau Lietuvoje!

Kadras iš filmo „Šlovė Cezariui!“ „Forum Cinemas“ archyvas
Kadras iš filmo „Šlovė Cezariui!“
„Forum Cinemas“ archyvas

Simboliška, jog tokiu skaičiumi paženklintą svarbų kino pasaulio renginį pradėjo naujoji brolių Coenų juosta. Jie jau ne kartą stebino kritikus bei išrankius žiūrovus tokiomis „velniškai geromis“ juostomis, kaip „Didysis Lebovskis“, „Fargo“, „Perskaityk ir sudegink“, „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ bei kt.

Pagrindinis, idioto vaidmuo, naujajame jų kūrinyje patikėtas George Clooney, tobulai įkūnijančiam Holivudo „tuštuką“. Tai – jau ketvirtasis aktoriaus debiutas brolių filmuose. Kaip jis pats prisipažįsta: “kaskart gavęs naują jų kūrybos scenarijų patiriu smūgį žemiau juostos, o šįkart mano vaidmuo buvo tapti didžiausiu pasaulio kvailiu, slepiančiu sekso žaisliukus rūsyje“.

Kadras iš filmo „Šlovė Cezariui!“ „Forum Cinemas“ archyvas
Kadras iš filmo „Šlovė Cezariui!“
„Forum Cinemas“ archyvas

Pirmieji žiniasklaidos atgarsiai po ekranizacijos pristatymo žada eilinę stilingo sarkazmo dozę:

– Channing Tatum, kuris, sako, čia pademonstruos daug geresnių judesiukų, nei jo garsusis Magic Mike XXL;

– nieks nesitikėjo Coenų filme kada nors išvysti kino dezertyrą Dolph Lundgren, o jie ėmė ir prikėlė jį, lyg kokį Feniksą iš pelenų;

– o galiausiai paskelbė viešą atgailą „atleisk, Tėve, įkalinom Holivudo žvaigždę pyktyje!” ir nustebino viską mačiusią Europą komiškai muzikalia melodrama apie klasikinio Holivudo kuluarus.

Pasitikit – Ethan Coen, Joel Coen, Josh Brolin, George Clooney, Scarlett Johansson, Tildai Swinton, Channing Tatum, Ralph Fiennes, Jonah Hill. Ir sunkiai bet kokio žanro rėmuose įsitenkantis “ŠLOVĖ CEZARIUI!” kinuose – nuo vasario 19 d.

Video pažintis:

Komentarai