fbpx
Naujienos

A.Jolie ir B.Pitto sūnus Maddoxas Jolie-Pittas filmo „Įniršio“ filmavimo aikštelėje tapo neoficialiu tankų konsultantu

įniršis
įniršis
Kadras iš filmo „Įniršis”
„ACME Film“ archyvas

Turbūt galima drąsiai teigti, kad žymių Holivudo žvaigždžių atžalos auga šiek tiek greičiau, nei tie vaikai, kurių tėvų gyvenimai nedomina tūkstančių. Pavyzdžiui, Angelinos Jolie ir Brado Pitto sūnus Maddoxas Jolie-Pittas, būdamas vos 13-os jau spėjo padirbėti šimtamilijoninio filmo filmavimo aikštelėje ir prisidėjo prie naujojo karo filmo „Įniršis“ (angl. „Fury“) kūrimo.

Apie netikėtą sūnaus darbą žurnalui „Radio Times“ papasakojo pats B.Pittas. Garsiam aktoriui filme „Įniršis“ teko „karo tėtušio“ – kariuomenės seržanto, vadovaujančio Šermano tankui ir penkių vyrų būriui, vaidmuo. 50-metis B.Pittas tikino, kad Maddoxas tapo tikru jo konsultantu ruošiantis filmui apie paskutiniuosius Antrojo pasaulinio karo mėnesius. „Jis žino tiek daug apie tankus! Kai pradėjau ruoštis filmavimams, paprašiau jo informacijos. Buvau sužavėtas, kaip daug ir kokių detalių žinių jis turi apie karo techniką“, – kalbėjo aktorius, pridurdamas, kad paauglys šia, kiek neeiline tema nuo mažų dienų domisi savarankiškai.

B.Pittas teigė, kad Maddoxas buvo ne vienintelis iš jo vaikų, radęs sau užsiėmimą „Įniršio“ filmavimo aikštelėje. Hertfordšyro ir Oksfordšyro grafystėse vykusių filmavimų metu greta tėvo sukiojosi ir 6-metis sūnus Knoxas. „Jam labai patiko tankas. Nors jis dar gerai nesupranta, kas yra karas ir kokia to tanko istorija, jis tiesiog buvo prie jo prilipęs. Knoxui tai buvo tarsi technikos stebuklas“, – apie sūnaus susižavėjimą Šermano tanku sakė B.Pittas.

Veiksmo ir dramatiškų išgyvenimų kupinas karo filmo „Įniršis“ veiksmas rutuliojasi sąjungininkų kariuomenei žengiant vis gilyn į nacistinės Vokietijos teritoriją. Pabalnojęs Šermano tanką, B.Pitto vadovaujamas penkių karių būrelis ryžtasi mirtinai misijai. Iš priešų užnugario menkutė „mirtininkų kuopa“ mėgina smogti skaudų taktinį smūgį Trečiajam Reichui.

Karo siaubas, skausmas, netikėta meilė, draugystė ir kova iki paskutinės akimirkos emocijų prisotintame karo filme „Įniršis“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo šiandien, spalio 24 dienos.

Filmo „Įniršis“ anonsas:


 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"