fbpx
Naujienos

A. Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ Milano kino teatre – populiariausias

Filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ peržiūra Milane

Arūno Matelio naujausias filmas vis dar rodomas Milane bei kituose Italijos miestuose. Praeitą savaitę surengtas seansas išpardavė visus bilietus, savo populiarumu aplenkdamas net „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“) ir visus kitus rodomus filmus.

Filmo seanse rinkosi dviračių sporto pasaulio čempiono Peter Sagan komandos nariai, tokie kaip Matteo Pelucchi, Aleksejs Saramotins, bei Luca Paolini.

Po peržiūros žiūrovai galėjo klausti ir diskutuoti su filme pristatomu dviratininku Daniele Colli, kuriam teko patirti galybę traumų. “Filmo dalis apie mane atrodė kaip “Grei anatomija” (angl. “Grey’s Anatomy”) serija – aš visuomet buvau ligoninėje. Tačiau atmetus juokus, dviračių sportas mane išmokė visko, tai didžiausia mokykla. Sportuojant išmoksti niekada nepasiduoti, sukąsti dantis ir reaguoti, kai viskas eina blogyn. Visos pamokos, kurios praverčia gyvenime, nulipus nuo dviračio”.

Žiūrovai negailėjo gerų atsiliepimų. “Jaudinantis filmas, kuris privertė mane galvoti, šypsotis ir svajoti… Tikra dovana pačiai intymiausiai ir nežinomai dviračių sporto pusei”, “Šiame lyderių pasaulyje, šis dokumentinis filmas kartais hipnotizuoja, su vaizdais, kurie išlieka, paprastais, bet paliečiančiais žodžiais iš “gregarių” pasaulio ir visų, kurie gyvena aistra. Negalima praleisti, net jei nesi sporto fanas”, “Pažiūrėkite šį filmą. Sveikinu, jis buvo labai jaudinantis. Norėčiau parodyti jį visai mano bėgikų komandai bei šeimoms, žiaurių metų pabaigoje!” – įspūdžiais dalinosi Italų žiūrovai.

Filmas “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” kurtas kartu su italų ko-prodiuseriais. Visoje Italijoje vykdomas tęstinis platinimo turas. Filmas jau aplankė daugybę Italijos miestų – Romą, Milaną, Turiną, Pisą, Palermą. Artimiausi seansai vyks Prato bei Perudžos miestuose.

Komentarai
Arūno Matelio 1992 m. įkurta kūrybinė grupė „Nominum” buvo viena iš pirmųjų nepriklausomų kino studijų Lietuvoje. Kūrybinė grupė „Nominum“ savo dėmesį skiria meninės dokumentikos kūrimui, įvairaus žanro scenarijų ir idėjų vystymui, inovatyvių audiovizualinių projektų realizavimui.