fbpx
Naujienos

Aaronas Paulas kviečia Baltijos šalių gyventojus kinuose nepraleisti filmo „Need for speed. Ištroškę greičio“

„Need for speed. Ištroškę greičio“ „ACME Film“ archyvas
„Need for speed. Ištroškę greičio“
„ACME Film“ archyvas

Į priekį jį veda greičio troškimas, aistra riaumojantiems varikliams, meilė ir noras atkurti teisingumą. Jis – lenktynių asas Tobis Maršalas, pagrindinis naujojo prikaustančio veiksmo filmo „Need for speed. Ištroškę greičio“ herojus. Tobį įkūnijo pasauliniu hitu tapusio serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žvaigždė Aaronas Paulas. Artėjant filmo premjerai, kuri Lietuvoje įvyks jau kovo 14-ąją, internete buvo išplatintas trumpas vaizdelis, kuriame 34-erių aktorius kreipėsi į savo ir žaidimo „Need for speed“ gerbėjus Baltijos šalyse.

Puikiais santykiais su savo gerbėjais ir atvirumu bei draugiškumu garsėjantis A.Paulas pakvietė Latvijos, Lietuvos ir Estijos gyventojus apsilankyti kino teatruose ir pamatyti naująjį filmą. Aktorius teigė besiviliantis, kad žiūrovai stebėdami „Need for speed. Ištroškę greičio“ pajus tiek pat malonumo, kiek jis filmuodamasis šioje juostoje.

Trumpas filmukas, kuriuo A.Paulas kviečia Baltijos šalių gyventojus pažiūrėti filmą „Need for speed. Ištroškę greičio“:

Naujasis veiksmo filmas yra sukurtas pagal populiariausią lenktynių vaizdo žaidimą „Need For Speed“. Pagal juostos scenarijų už nusikaltimą, kurio nepadarė, kalėjęs ir galiausiai laisvėn paleistas Tobis nutaria sudalyvauti per visą šalį nusidriekusiose lenktynėse ir atkeršyti už draugo mirtį.

Kompanijos „DreamWorks“ filme žiūrovai be A.Paulo taip pat išvys gražuolę Imogen Poots, aktorius Michaelą Keatoną, Dominicą Cooperį, Ramoną Rodriguezą, Rami Maleką, reperį Kid Cudi ir kitus.

Neseniai nekantraujantiems gerbėjams buvo pristatytas ir dar daugiau superautomobilių bei kvapą gniaužiančių triukų  pateikęs pratęstas filmo anonsas:

Išskirtiniuose kadruose – priešais tapusių buvusių bičiulių varžybos, policijos pastangos sustabdyti bebaimius lenktynininkus, dūžtantys automobiliai, karšti bučiniai ir, žinoma, pamišęs greitis.

Aštrių emocijų, variklių riaumojimo ir kraują kaitinančio veiksmo kupinas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks kitų metų kovo 14 dieną.

 „Need for speed. Ištroškę greičio“ anonsai:Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"