fbpx
Naujienos

Advokatu dramoje „Teisėjas“ tapęs Robertas Downey jaunesnysis patikino, kad ketvirtasis „Geležinis žmogus“ kol kas neplanuojamas

Teisėjas, Judge
Teisėjas, Judge
Kadras iš filmo „Teisėjas“
„ACME Film“ archyvas

Solidus, kandus ir mėgstantis pasipuikuoti – toks Roberto Downey jaunesniojo herojus, advokatas Henkas Palmeris naujajame filme „Teisėjas“ (angl. „Judge“). Ironiškų akimirkų gausioje dramoje sumaniam teisininkui teks susidurti, ko gero, su pačia nemaloniausia byla jo karjeroje – Henkas mėgins išteisinti nužudymu kaltinamą tėvą, su kuriuo jo santykiai šalti it Arkties vėjai.

Filmo istorija prasideda žinia, kad sėkmingojo advokato motina mirė. Jam tenka grįžti į gimtąjį miestą, kad sudalyvautų laidotuvių ceremonijoje. Tačiau nespėjus Henkui išsiruošti atgal į didmestį, jo tėvas, Alzheimerio liga sergantis teisėjas, apkaltinamas tyčia pražudęs žmogų. Spiriamas artimųjų Henkas pasilieka, kad išsiaiškintų tiesą. O kol advokatas ieško teisybės, jo pamiršti giminaičiai atskleidžia savo įdomiąsias puses.

Aktoriaus gerbėjai internete jau prognozuoja „Teisėjui“ didelę sėkmę, o ypač ištikimi – net „Oskaro“ nominaciją, tačiau dalis, regėdami R.Downey jaunesnįjį pasipuošusį kostiumu, ilgisi jo vizitine kortele tapusios Geležinio žmogaus – Tonio Starko – rolės. Tad nenuostabu, kad prieš „Teisėjo“ premjerą aktorius sulaukė klausimų, ar planuojamas ketvirtasis filmas apie šį superherojų.

2015-aisiais ir 2018-aisiais numatytuose „Keršytojų“ frančizės filmuose Geležinį žmogų įkūnyti turintis R.Downey jaunesnysis portalą „Variety“ patikino, kad „Geležinis žmogus 4“ kol kas tikrai neplanuojamas. „Kol kas nėra kalbos apie ketvirtąjį filmą apie Geležinį žmogų“, – sakė jis. Paklaustas, ar leistų kitam aktoriui užimti šio superherojaus vietą, 49-erių R.Downey jaunesnysis juokavo, kad net ir norėdamas to negalėtų – žinoma, nebent iki tol jis spės užimti „Marvel“ studijos aktorių atrankos vadovo kėdę.

Holivudo žvaigždė šmaikštavo, kad mieliau šiuo metu užsiimtų antrąja „Teisėjo“ dalimi. „Dirbti su aktoriumi Robertu Duvalliu (jis įkūnijo R.Downey jaunesniojo herojaus tėvą, – red. past.) buvo nuostabu. Turint omeny kitų filmų, kuriuose vaidinau, sėkmę, galėtume ir vėl susukti kokią trilogiją“, – juokėsi jis.

Intriguojanti komiškų detalių prisotinta drama „Teisėjas“ Lietuvą pasieks jau spalio 10 dieną.

Pirmasis filmo „Teisėjas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"