fbpx
Naujienos

Aktorė A. Heard šoka striptizą savo buvusiam vyrui J. Depp filme „Visi nori Nikolės“

Kadras iš filmo „Visi nori Nikolės“

Garsioji aktorių šeima, Amber Heard ir Johnny Depp, išsiskyrė dar 2016 metų gegužę, po 18 mėnesių trukusios santuokos, tačiau oficialiai santuoką nutraukė tik 2017 metų sausį.

Tačiau 32 metų amžiaus A. Heard ir 54 metų Johnny Depp kartu pasirodys keletą kartų atidėtame pristatymui psichologiniame trileryje „Visi nori Nikolės“ (orig. „London Fields“).

Filmas, paremtas pagal rašytojo Martin Amis 1989 metais išleistą romaną, buvo nufilmuotas 2015 metais, kai A. Heard ir J. Depp gyveno kartu, tačiau dėl teisinių problemų filmo premjera buvo atidėta iki šio rudens.

Vien tik filmo anonse seksualioji Amber Heard galima išvysti įvairiose nusirengimo formose. Aktorė skirtingose scenose pasirodo dėvinti mėlynus marškinėlius be liemenėlės, vėliau su baltu apatiniu trikotažu ir galiausiai visiškai nuoga.

Filme „Visi nori Nikolės“ aktorė Amber Heard atlieka pagrindinį Nikolės Šeši (orig. „Nicola Six“) vaidmenį, kuri žino, kad ateityje bus nužudyta, todėl stengiasi atsekti savo žudiką.

Aktorius Johnny Depp vaidina antraplanį Chick Purchase personažą, kurį galime išvysti filmo anonse parodantį savo randuotą veidą.

Filme taip pat vaidina Billy Bob Thornton, įkūnijantis mirtina liga sergantį amerikiečių rašytoją, atvykusį į Londoną atrasti savo mūzą, bei aktorė Cara Delevingne, kaip Kath Talent.

Filmo plakate Amber Heard yra pavaizduota rūkanti cigaretę, greta užrašo „Visi jos nori. Vienas iš jų nori, kad ji mirtų.“

Psichologinis trileris „Visi nori Nikolės“ kinuose nuo rugsėjo 21 d.

Komentarai