fbpx
Naujienos

Aktorė Agata Buzek: dėl Jasono Stathamo atsisakyčiau net vienuolės įžadų

Kadras iš filmo „Kolibrio efektas“ Šaltinis prior.lt
Kadras iš filmo „Kolibrio efektas“
Šaltinis prior.lt

Sunku būtų rasti Jasonui Stathamui abejingą moterį. Vienos myli jį už puikią išvaizdą ir tvirtą kūną, kitos žavisi jo aktoriniais gebėjimais ar švelniu balsu, kuomet likusios vertina Jasono gebėjimą net ir sudėtingiausiose situacijose išlikti tikru vyru… Kad ir kuriai barikadų pusei priklausytumėte jūs, panašu, kad šiam įspūdingam vyriškam deriniui neabejingomis lieka net vienuolės!

Į seksualiausių pasaulio vyrų reitingus nuolat įtraukiamam ir pagrindinį vaidmenį Steveno Knighto filme „Kolibrio efektas“ atliekančiam aktoriui juostoje talkina į tarptautinę kino areną besiveržianti lenkų kilmės aktorė Agata Buzek, 2010-aisiais Berlyno kino festivalyje pelniusi kylančios žvaigždės apdovanojimą. Buvusio Lenkijos ministro pirmininko ir Europos Parlamento vadovo Jerzy Buzeko dukra, filme atlikusi prieš J. Stathamo įkūnijamo personažo kerus susvyravusios vienuolės vaidmenį užtikrintai teigia, jog dėl britų aktoriaus galėtų atsisakyti net vienuolės įžadų. „Žinoma, jeigu būčiau ja“, – valiūkiškai nutęsia veiksmo filmų žvaigždės privalumus vardijusi aktorė, šelmiškai pridurdama, jog J. Stathamas puikiai bučiuojasi.

„Filmavimo aikštelėje jaučiausi tikra moterimi – saugia, užtikrinta, pasitikinčia savimi ir žinančia, jog kad ir kas benutiktų, Jasonas ištaisys padėtį“, – tikino A. Buzek, pridūrusi, jog „J. Stathamas turi charizmą, kurią, regis, gali užuosti arba užčiuopti. Na, tai nepaaiškinama – tereikia sykį atsidurti šalia jo ir tai, apie ką kalbu taps savaime suprantama“, – teigė aktorė, patikinusi, jog J. Stathamas galėtų apsukti galvą kone bet kuriai moteriai ir droviai išsisukusi nuo klausimo ar ją pačią galima būtų pavadinti viena damų, neatsilaikiusių prieš aktoriaus vyriškumo kerus.

„Kolibrio efektas“ – tai istorija apie gatvėje gyvenantį buvusį specialiųjų pajėgų karį Džojų Džonsą (akt. Jason Statham), pradedantį naują gyvenimo etapą, siekiant ištaisyti praeities klaidas. Po karinėse Afganistano kovose patirtų sukrėtimų, kurių pasekoje praranda visus savo draugus, Džojus pasirodo esąs kankinamu potrauminio streso ir jį persekiojančių praeities košmarų, nuo kurių pančių vyras slapstosi alkoholio ir narkotikų liūne. Lyg to būtų maža, didžiule įtaka Londono lūšnynuose pasižymintys asmenys nužudo jo mylimąją ir vienintele drauge buvusią Izabelę. Regis, kelio atgal nebėra – paties gyvenimo skriaudžiamas vyras nusprendžia kartą ir visiems laikams padėti tašką kankinančioje kasdienybėje, savo skriaudėjams duodamas atsaką, kurio šie nesitikėjo… Tačiau ar šįkart įvykiams nelemta klostytis sava vaga? Juk į Džojaus gyvenimą įsiveržia meilė, pirmąsyk Jasono Stathamo filmografijoje žiūrovams parodysianti sugniuždytą ir verkiantį herojų, į didžiuosius Lietuvos kino ekranus atkeliausiantį jau birželio 7 dieną.

Filmo anonsas:

Prioro Įrašų Grupės informacija

Komentarai