fbpx
Naujienos

Aktorė B. Edmondson seka savo mamos pėdomis komedijoje „Išdykėlis Patrikas“

Kadras iš filmo „Išdykėlis Patrikas“

Britų aktorė Beattie Edmondson, išgarsinusi savo vardą vaidmenimis televizijos serialuose „Šviežia mėsa“ (orig. „Fresh Meat“) bei „Džošas“ (orig. „Josh“), sėkmingai kyla karjeros laiptais ir pasirodys didžiajame kino ekrane, filme „Išdykėlis Patrikas“ (orig. „Patrick“), romantinėje komedijoje pasakojančioje apie jauną mokytoją, kuri iš savo močiutės paveldi jos gyvenimą aukštyn kojomis apverčiantį mopsą vardu Patrikas.

Tačiau, greta jaunosios Beattie taip pat išvysime ir ne ką kitą, kaip britų komikę Jennifer Saunders, kuri taip pat yra Beattie mama.

Beattie Edmondson Ir Jennifer Saunders

„Mano mama, ji sugebėjo dar kartą išgauti meilikavimu darbą greta manęs. Ji visada šalia.“ – juokaudama teigia B. Edmondson.

„Daugelis žmonių visada manęs klausia, kaip tau sekasi dirbti su savo mama. Aš sakau: sekasi taip, tarsi dirbčiau su mama.“ – tęsia aktorė.

Aktorė kartu su komikėmis Rose Johnson bei Camille Ucan priklauso komedijos grupei „Gimtadienio merginos“, ir pripažįsta, kad neretai jaučia didžiulį spaudimą būti juokingai, nes jos abu tėvai – Jennifer Saunders ir Adrian Edmondson – garsūs britų komikai.

„Taip, ta prasme, ką aš galvojau? Taip, gana daug spaudimo. Aš manau, kad tai jaučiu labiau nuo savęs, nes visada lyginu save su jais, o tai tikriausiai nėra sveika.“ – atvirauja aktorė.

„Bet yra ir kita pusė. Visai neseniai kartu su mama lankėmės televizijos pokalbių laidoje ir mano mama nebūtų mano mama, jei nebūtų papasakojusi istorijos apie man paskolintą riebalų kostiumą.“ –šaiposi aktorė B. Edmondson.

Aktorė atskleidė, kad jos mama Jennifer atvežusi dizaineriams į filmavimo aikštelę riebalų kostiumą, kurį Beattie dėvi filme „Išdykėlis Patrikas“, pamiršo įspėti, kad kostiumas turi įtaisytą vyrišką varpą.

„Tokia jau ta mano mama.“ – juokiasi aktorė.

„Ir, be abejo, aš galiu visada atsakyti tuo pačiu, pavyzdžiui, papasakoti daug istorijų apie tai, kaip aš augau šioje garsioje komikų šeimoje, apie jų rengiamus vakarėlius ir keletą dar negirdėtų istorijų apie mamos drauges.“ – teigia B. Edmondson.

Romantinė komedija „Išdykėlis Patrikas“, su žaviuoju mopsu Patriku priešakyje, Lietuvos kinuose jau nuo rugsėjo 14 d.

Komentarai