fbpx
Naujienos

Aktorė Beata Tiškevič kino centre „Garsas“ pristatys šokiruojantį psichologinį trilerį „Ji“

Kadras iš filmo „Ji“

Lapkričio 16 d. 18 val. kino centre „Garsas“ bus rodomas geriausiu  2016 metų Prancūzijos filmu tituluojamas psichologinis trileris „Ji“ (Elle) su legendine aktore Isabelle Huppert. Filmas pelnė net 60 apdovanojimų, tarp jų – Ausinį gaublį, nominuotas Oskarui ir dar 74 nominacijoms. „Esminio instinkto“ režisieriaus Paulo Verhoeveno kūrinį pristatys kino ir teatro aktorė, laidų vedėja, socialinių projektų iniciatorė Beata Tiškevič.

Aktorė Beata Tiškevič

Šiandien filmo „Ji“ aktualumas ypač ryškus, daugėjant viešų pasisakymų apie patirtą priekabiavimą ar prievartą, kurią įvykdė žinomi vyrai, atsiranda dar didesnis poreikis kalbėti apie šią metų metus ignoruotą temą. Filme atsisklies visiškai kitoks aukos psichologinis paveikslas – nepaklūstantis stereotipams. Pagrindinė herojė Mišelė atrodo nepažeidžiama. Klestinčios videožaidimų kompanijos vadovės nuožmus charakteris išryškėja ir darbe, ir asmeniniuose santykiuose, tačiau vieną dieną patyrusi prievartą, ji pasikeičia amžiams. Elgdamasi kaip tikra prievartos aukos antitezė, vedama smalsumo ji įsitraukia į jaudinantį žaidimą su užpuoliku. Puikiai tarptautiniu  mastu įvertintas psichologinis trileris nustebins ir šokiruos netikėtais siužeto posūkiais, atviromis scenomis ir neįtikėtinais veikėjų veiksmais.

Po filmo peržiūros kino gurmanų klubas „Veidrodžio ložė“ kviečia į diskusiją prie puodelio arbatos. Diskusiją moderuos charizmatiškoji kino ir teatro aktorė, radijo laidos „Moterys kalba“ vedėja Beata Tiškevič. Bus kalbama apie (ne)stiprios moters įvaizdį dabartinėje visuomenėje. Kviečiame nelikti abejingais ir dalyvauti. Bilieto kaina 4 Eur, taikomos nuolaidos.

 

Komentarai