fbpx
Naujienos

Aktorė M. McCarthy sutramdė filmavimo aikštelėje smurtavusią moterį

„Vienas šūvis. Dvi kulkos“  „Du Kine“ archyvas
„Vienas šūvis. Dvi kulkos“
„Du Kine“ archyvas

Aktorė Melissa McCarthy kartu su Sandra Bullock naujoje komedijoje „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ (angl. „The Heat“) įkūnijanti Bostono policininkę, tikina, kad ji yra tikra kovotoja dėl teisybės, todėl jei nebūtų tapusi aktore, būtų buvusi puiki policininke.

Ir tai ne tušti žodžiai. M. McCarthy sulaukė daugybės pagyrų, kai filmavimo aikštelėje sutramdė prieš savo vaiką smurtavusią moterį. Incidentas įvyko naujo filmo „Tammy“, kurį pati aktorė ir režisuoja, filmavimo aikštelėje.

Linksmo būdo aktorę M. McCarthy įsiūtino jauna masinių scenų aktorė, kuri į filmavimo aikštelę buvo atsivedusi savo penkiametį sūnų. Filmavime nuobodžiavęs aktyvus berniukas, jaunai motinai vis nedavė ramybės bėgiodamas tarp dekoracijų ir reikalaudamas jos dėmesio. Galiausiai ji neteko kantrybės ir piktai šūkaudama pradėjo šiurkščiai jį purtyti už pečių. Įvykio liudininkai liko apstulbinti jaunos mamos agresijos, o tai pastebėjusi M. McCarthy nusprendė nelikti nuošalyje. Ji pareikalavo, kad prieš savo vaiką smurtavusi moteris tuoj pat būtų išprašyta iš filmavimo aikštelės. Pati du vaikus auginanti aktorė pareiškė, kad filmavimo aikštelėje ji netoleruos žiauraus elgesio su vaikais.

Teisybės ieškotoja M. McCarthy pasakoja, kad kartais tiesos paieškos atsirūgsta jai pačiai. Prieš tapdama Holivudo žvaigžde, ji dirbo padavėja vienoje užkandinėje, tačiau pabandžiusi sutramdyti nesąžiningą klientą – ji buvo atleista.

„Vienas labai girtas vyrukas pabėgo iš užkandinės palikęs beveik dviejų tūkstančių litų neapmokėtą sąskaitą. Apsauginiai turėjo jį sučiupti, tačiau to nepadarė, todėl situaciją ryžausi taisyti pati, – pasakoja M. McCarthy. – Radau jį lauke prie baro. Visiškai girtą. Parsitempiau atgal į užkandinę ir pradėjau reikalauti, kad susimokėtų savo sąskaitą. Jis įsiūto, pradėjo ant manęs rėkti, tada gerklę į darbą paleidau ir aš. Tai labai nepatiko užkandinės savininkams ir jie atleido mane iš darbo dėl to, kad šaukiau ant kliento.“

Kokia teisybės ieškotoja M. McCarthy bus komedijoje „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ Lietuvos kino teatruose pamatysime jau nuo liepos 12 d.

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai