fbpx
Naujienos

Aktorė S. Ronan: „Niekad nemaniau, kad vaidinsiu veiksmo filmuose“

Kadras iš filmo „Violeta ir Deizi“ „Garsų pasaulio įrašų“ archyvas
Kadras iš filmo „Violeta ir Deizi“
„Garsų pasaulio įrašų“ archyvas

Jau šią vasarą pasirodysiančioje veiksmo komedijoje „Violeta ir Deizi“ filmo „Hana“ žvaigždė Saoirse Ronan atlieka dar vieną intriguojantį paauglės žudikės vaidmenį. Jaunos aktorės teigimu, Deizi – visiškai kitoks personažas nei prieš porą metų kino ekranus sudrebinusi ir žiūrovus pribloškusi Hana.

„Juokingiausia tai, kad aš niekada nemaniau, jog vaidinsiu veiksmo filmuose. Netikėjau, kad esu tinkama tokiems vaidmenims. Filmų „Hana“ bei „Violeta ir Deizi“ filmavimo darbai vyko tais pačiais metais, tad kai man pasiūlė vaidinti Deizi, nenorėjau sutikti. Maniau, jog du tokie patys personažai turės įtakos mano karjerai, tad iš pradžių griežtai atsisakiau filmuotis“, – pasakojo S. Ronan.

Aktorės teigimu, perskaičiusi „Violetos ir Deizi“ scenarijų ji suprato, kad abi merginos, kurių vaidmenys jai siūlomi, visiškai skirtingos: „Sugretinusi Haną ir Deizi pamačiau, kad jų abiejų žudiko instinktas atkeliauja iš skirtingų asmenybės kertelių. Tada man tapo įdomu“. Vos pamačius Deizi paaiškėja, kad ji – samdoma žudikė, užsakymų besiimanti su geriausia drauge. Vėliau atskleidžiama, kad ji jautri ir labai mergaitiška, net vaikiška, asmenybė. Užsinorėjusi suknelės, kurią vilki jos dievaitė dainininkė, Deizi priima dar vieną užsakymą, tačiau susidraugauja su auka.

Paskutinysis Violetos ir Deizi darbas – Jameso Gandolfini įkūnytas sergantis vyras, kuris savo kalbomis bei klausimais atskleidžia tikrąsias merginų asmenybes. Nors vyras prisiliečia prie pačių jautriausių jų emocijų, jos pasirenka įvykdyti savo darbą.

„Hanos personažas labiau užgrūdintas. Ji užauginta profesionalaus agento tėvo, pati yra tvirta, labai gudri ir atsargi žudikė. Hana išgyvena didžiuliame šaltyje ir atlieka savo užduotis tiksliai tuo pat metu saugodama save. Deizi, savo ruožtu, patekusi į Hanos aplinką, sutriktų, tačiau ji naiviai žavi jauna moteris, kuri, nepaisydama savo charakterio, pasirenka žudymą kaip pragyvenimo šaltinį“, – sakė aktorė. Abi veikėjas globoja kitas personažas, tačiau jos skirtingai pasiduoda globai. Hana savo tėvą vertina kaip mokytoją, kurį labai gerbia ir stengiasi užsitarnauti jo pagarbą. Deizi paremia jos pačios auka, kurią ji galiausiai nušauna tik iš gailesčio.

Saoirse Ronan transformaciją kartu su Alexis Bledel, Danny Trejo bei Jamesu Gandolfini kino teatruose galėsite pamatyti jau liepos 26 dieną.

Filmo anonsas:

„Garsų pasaulio įrašai“

Komentarai