fbpx
Naujienos

Aktorei Oliviai Wilde filmuojantis juostoje „Ji“ teko pasijusti tarsi aklame pasimatyme

Kadras iš filmo „Ji“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Ji“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos kino teatrus jau pasiekusioje romantiškoje Spike‘o Jonze‘o dramoje „Ji“ (angl. „Her“) epizodinis, tačiau įdomus vaidmuo teko seksualiajai aktorei Oliviai Wilde. Būtent ji yra ta moteris, kuri pagrindiniam herojui bent keletą akimirkų sukuria fizinio artumo iliuziją, nors galiausiai jų pasimatymas ir pašlija.

Šiuo metu aštuntąjį mėnesį nėsčia aktorė anksčiau kino ekrane neretai pasirodydavo gundančių viliokių amplua. Šįsyk netolimos ateities pasaulyje 30-metei amerikietei teko kad ir labai patrauklios, bet vienišos moters vaidmuo.

Pagrindinis herojus Teodoras (akt. Joaquinas Phoenixas) su O.Wilde heroje susitinka paskatinti rūpestingų draugų – tai tarsi paskutinis vyro bandymas susirasti tikrą moterį. Tačiau kuomet reikalai pakrypsta romantiška linkme, o žavingoji kompanjonė, paaiškėja, jo atžvilgiu nusiteikusi itin rimtai, vyras supanikuoja. Neilga scena itin reikšminga filmui „Ji“, kuris nagrinėja visuomenės santykį su naujosiomis technologijomis ir svarsto, kaip toli virtualus bendravimas gali žengti.

Kaip Hollywoodreporter.com sakė O.Wilde, jos herojė kovoja su vienatve ir nesaugumo jausmu. „Daug kalbėjomės su Spike‘u Jonze‘u apie tai, kaip žmonės jaučiasi, kaip gali skirtis tai, ką jie sako ir ką jie iš tiesų jaučia. Darbas su Joaquinu buvo nuostabus, nes jis ypatingas žmogus, jis toks susikaupęs ir lengvai pasijunti, jog toje situacijoje, kurią vaidini, esi iš tiesų“, – tvirtino aktorė. Ji pridūrė, kad tiek ji, tiek J.Phoenixas bei filme vaidinusi aktorė Rooney Mara galėjo labai laisvai dirbti su scenarijumi, neturėjo jo įgyvendinti pažodžiui ir daug improvizavo.

Aktorė Olivia Wilde „ACME Film“ archyvas
Aktorė Olivia Wilde
„ACME Film“ archyvas

Beveik tikras aklas pasimatymas

Viešėdama populiariame Jay Leno šou O.Wilde taip pat pasakojo, kad jos ir J.Phoenixo bučinių scena iki šiol jai kelia juoką. „Nepažinojau Joaquino iki tol ir iki pat filmavimo akimirkos mus laikė atskirai. Filme mūsų scena buvo aklas pasimatymas, tad S.Jonze‘as norėjo, kad tai atrodytų organiškai. Buvo taip keista, buvau tik po skrydžio. Kai susėdome filmavimo aikštelėje, pamėginau pasisveikinti, tačiau Joaquinas tuoj pradėjo sakyti savo eilutes ir buvo įjungta kamera. Tad kažkuria prasme išties pasijutau it aklame pasimatyme“, – prisiminė aktorė.

Anot jos, juokingiausiai elgėsi filmo režisierius. „Buvo labai keista iš niekur nieko imti bučiuotis, juolab turėjome būti labai aistringi. Mums besibučiuojant S.Jonze’as vaikštinėjo aplinkui ir skleidė keistus, juokingus garsus, kuriuos turėtume leisti bučiuodamiesi“, – pasakojo ji.

Humoro jausmo nestokojanti O.Wilde tikino, kad dabar didžiausias jos džiaugsmas – būsimo vaikelio laukimas. Kūdikis gimti turėtų gegužės pirmosiomis dienomis. Savaitgalį O.Wilde vaikštinėjo po Niujorką su sužadėtiniu, aktoriumi Jasonu Sudeikiu ir mylimu šuniu Paco. Kaip O.Wilde džiugiai sutinka pavasarį laukdama vaikelio, pamatyti galite čia.

Gana įdomus sutapimas, kad ne tik O.Wilde, bet ir kita filmo „Ji“ aktorė, kompiuterinei sistemai vardu Samanta balsą paskolinusi Scarlett Johansson, šiuo metu mėgaujasi kūdikio laukimu.

Filmus „Būti Džonu Malkovičiumi“ bei „Adaptacija“ sukūrusio S.Jonze‘o naujausia juosta „Ji“, kurioje žiūrovai išvys vizualiai labai patrauklią, originalią, įsimenančią ir žavingai keistą meilės istoriją, jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Filmo „Ji“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"