fbpx
Naujienos

Aktoriaus H. Jackmano dilema: 100 milijonų JAV dolerių ar atostogos?

Kadras iš filmo „Ernis“ „Du kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Ernis“
„Du kine“ archyvas

Australų kilmės aktorius Hugh Jackmanas šiuo metu sprendžia nelengvą dilemą, ką rinktis: ilgai lauktas atostogas ar 100 milijonų JAV dolerių? Tokią sumą už keturias naujas „Iksmenų“ filmo dalis aktoriui pasiūlė kino studija „20th Century Fox“.

„Iksmenų“ herojų, stebuklingų galių turintį mutantą Ernį, H. Jackmanas vaidino jau šešis kartus – įskaitant ir šiuo metu kino teatruose rodomą naujausią dalį „Ernis“ (angl. „The Wolverine“). Juostos kūrėjai nori tęsti sėkmingų filmų seriją, todėl jiems labai svarbu, kad H. Jackmanas ir toliau liktų jų komandoje. Pasak kino studijos atstovų, 100 milijonų JAV dolerių galėtų būti ta suma, kuri aktorių įtikintų dar keturis kartus didžiuosiuose kino ekranuose įkūnyti raumeningąjį Ernį.

Tačiau pats H Jackmanas neseniai pareiškė, kad jis apskritai kuriam laikui norėtų pasitraukti iš kino verslo. Pastaraisiais metais aktorius dirbo be jokių atostogų ir per vienerius metus nusifilmavo net keturiuose didelio biudžeto filmuose: „Buvau labai godus ir vaidinau viename filme po kito. Manau, jau laikas atostogoms. Nežinau, kiek laiko jos trūks – metus ar daugiau, bet man jau tikrai reikia pertraukos.“

Pranešama, kad įspūdingas „20th Century Fox“ pasiūlymas H. Jackmaną privertė susimąstyti. Kol kas jis nedavė jokio atsakymo, tačiau studijos atstovai tai laiko geru ženklu – jei iš karto nepasakė „ne“, reiškia gali ir sutikti.

„Mes žinome, kad H. Jackmanas nebenori įsipareigoti kelių metų sutartimis, bet jo laukia rimtas sprendimas. Ne kiekvienam aktoriui siūlomas 100 milijonų JAV dolerių čekis,“ – tikino neskelbiamas studijos šaltinis.

Kol kas paskutinė ir naujausia „Iksmenų“ serijos dalis „Ernis“ šiuo metu rodoma ir Lietuvos kino teatruose. Šioje dalyje Ernio nuotykiai žiūrovus nukelia į samurąjų ir egzotikos kupiną Japoniją.

Filmo anonsas:

 

Komentarai