fbpx
Naujienos

Aktoriaus L. Lermano vargai dėl Poseidono sūnaus vaidmens

Kadras iš filmo „Persis Džeksonas. Monstrų jūra“ „Du Kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Persis Džeksonas. Monstrų jūra“
„Du Kine“ archyvas

Aktorius Loganas Lermanas, įkūnijantis pagrindinį personažą nuotykių filme „Persis Džeksonas. Monstrų jūra“ (orig. Percy Jackson: Sea of Monsters), prisipažino, kad yra tinginys, tad, ruošiantis vaidmeniui šioje juostoje, didžiausiu iššūkiu jam tapo nuo ryto iki vakaro vykusios alinančios treniruotės – nuo bokso iki nardymo pamokų.

„Persis Džeksonas. Monstrų jūra“ yra antroji populiaraus filmo „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ dalis. L. Logano personažas abejose dalyse –  graikų dievo Poseidono sūnus, gimęs ir užaugęs šių laikų Amerikoje.

21 metų aktorius sako, kad kasdien vykusios treniruotės atsikvėpti jam neleisdavo net ir po sunkaus darbo filmavimo aikštelėje.

„Filme yra daugybė triukų, tad man teko aktyviai plušėti ne tik įprastose sporto salėse, bet ir bokso ringe, nardymo baseine ir netgi kovos menų su kardais salėse, – pasakoja L. Lermanas. – Blogiausia, kad aš esu gan tingus žmogus – mieliau sėdėčiau namie ir žiūrėčiau filmus, bet trauktis nebuvo kur – privalėjau treniruotis kasdien. Ir darydavau tai kiekvieną laisvą minutę, net ir po sunkių filmavimų, kai norėdavau tik kristi į lovą.“

Nors pasiruošimas naujajam filmui L. Lermanui kainavo daug jėgų, jis tikina, kad malonumas dirbti kine atperka visas kančias. Beverli Hilse, Kalifornijoje, JAV gimęs ir užaugęs aktorius teigia, kad gyvenant tokiame mieste labai sunku atsispirti pagundai tapti kino žvaigžde.

„Augti Los Andžele ir neišbandyti savęs kino pasaulyje beveik neįmanoma – kone ant kiekvieno kampo nusidriekusios ilgiausios eilės į filmų atrankas. Prisipažinsiu, kinas buvo didžioji mano gyvenimo meilė, o apie vaidybą pradėjau svajoti nuo penkerių metų. Meldžiau tėvų, kad ir man nors sykį leistų sudalyvauti kokioje nors atrankoje. Galiausiai įtikinau juos, o mama nuo to laiko yra didžiausia mano patarėja ir pagalbininkė karjeros klausimais,“ – pirmuosius karjeros žingsnius prisiminė L. Lermanas.

O tie žingsniai buvo išties sėkmingi – berniukas iš karto patraukė prodiuserių dėmesį. Iš pradžių jam teko filmuotis reklamose, vėliau TV serialuose, bet neilgai trukus išsipildė ir didžiausia jo svajonė – dirbti kine. L. Lermanas vaidino tokiuose filmuose, kaip „Ko nori moterys“ ir „Patriotas“ su Melu Gibsonu, „Drugio efektas“, „Traukinys į Jumą“, „Trys muškietininkai“ ir t.t.

Vos sulaukęs septyniolikos metų jis pateko į turtingiausių Amerikos paauglių sąrašą – papildė aktorių milijonierių gretas. Jo banko sąskaita įspūdingai išsipūtė būtent po vaidmens filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“.

Antrojoje juostos dalyje „Persis Džeksonas. Monstrų jūra“, žiūrovams jau pažįstamas Persis su draugais leidžiasi į sunkią ir pavojingą kelionę ieškoti mitais apipintos auksinės vilnos, galinčios išgelbėti šiuolaikinius Olimpo dievus nuo pražūties. Kelionėje jiems teks perplaukti Monstrų jūrą, šiandien žinomą Bermudų trikampio vardu, o joje… knibždėte knibžda pabaisų, zombių ir sirenų – kraupių kraujo ištroškusių padarų.

Naujausi bebaimio herojaus nuotykiai filme „Persis Džkeksonas. Monstrų jūra“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 16 d.

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai