fbpx
Naujienos

Aktorius Giedrius Savickas nusifilmavo intymioje scenoje (video)

Aktoriai Marius Repšys ir Giedrius Savickas, Alvitos Daukantaitės nuotrauka
Aktoriai Marius Repšys ir Giedrius Savickas, Alvitos Daukantaitės nuotrauka
Aktoriai Marius Repšys ir Giedrius Savickas
Alvitos Daukantaitės nuotrauka

„Nežinau ko griebtis“, – sako aktorius Giedrius Savickas, žvelgdamas į savo partnerės krūtinę naujame filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ tyzeryje.

Filme Giedriaus Savicko herojaus  meilės objektą suvaidino naujokė didžiajame ekrane – Rita Žliobaitė. Aktorei yra 22 metai ir ji studijuoja psichologiją Vilniaus universitete.

Nuotykių komedijoje „Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ taip pat vaidina Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili bei kiti.

Filmas su vesterno elementais ir gruzinišku prieskoniu pasakos apie du draugus iš mažo miestelio – Saulių ir Paulių (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys).  Jų draugystę išbando meilė, pinigai ir neeilinis nuotykis, kuriame dalyvauja ne tik jie, bet ir didžiausi miestelio banditai.

Šią istoriją kuria du režisieriai– Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus.  Filmo premjera visos Lietuvos kino teatruose numatoma kitų metų vasario 6 dieną.

Filmo kūrėjų informacija

Komentarai