fbpx
Naujienos

Aktorius H. Jackmanas tapo keistos dietos pradininku

Kadras iš filmo „Ernis“  „Du kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Ernis“
„Du kine“ archyvas

Australų aktorius Hugh Jackmanas tapo naujos keistos dietos pradininku. Jos aktoriui teko griebtis dėl vaidmens šiuo metu kuriamame Iksmenų tęsinyje „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (orig. „X-Men Days of Future Past“).

Juostoje H. Jackmanas jau ne pirmą kartą įkūnys Iksmenų herojų Ernį. Jį aktoriui jau teko vadinti penkiuose Iskmenų tęsiniuose ir dvejose filmo dalyse, skirtose tik Erniui. Naujausia dalis „Ernis“ (angl. „The Wolverine“) pasaulio ir Lietuvos kino teatruose šiemet pasirodys vienu metu – liepos 26 d.

Kiekvieną kartą ruošdamasis Ernio vaidmeniui, H. Jackmanas yra priverstas laikytis griežtų dietų ir sporto salėje aktyviai lieti prakaitą. Tiesa, priešingai nei daugelis įsivaizduoja – jo dietų tikslas yra ne numesti svorio, o jo priaugti.

H. Jackmanui dėl vaidmens pasiryžusiam įgauti naujas kūno linijas, leidžiama valgyti tik kelis kartus per dieną, tiksliai nustatytomis valandomis. Aktorius prisipažino, kad per dieną jis privalo suvartoti lygiai 5000 kilo kalorijų, tačiau jas būtina pasisavinti nuo 10 valandos ryto iki 18 valandos  vakaro. Vėliau jam draudžiamas net menkiausias kąsnelis.

„Aš iš prigimties esu lieknas žmogus, todėl tiek daug ir kaloringai valgyti man yra labai neįprasta. Juolab, kad visą tą kalną maisto privalau suvalgyti per aštuonias valandas, – pasakojo H. Jackmanas. – Tai nauja dieta, vadinama „16-8“, nes aštuonias valandas kerti, kiek telpa, bet likusias šešiolika valandų daugiau nieko nebegali valgyti.“

H. Jackmanas juokdamasis tikina, kad tai jam nemenkas išbandymas: „Kiekvieną kartą valgydamas, aš tiesiogine to žodžio prasme kalbu pats su savimi ir įtikinėju, kad, na, vyruti, dar vienas kąsnelis, pasistenk, tu privalai valgyti. Dar susikimšk pusę vištienos krūtinėlės ir liks tik pora kepsnių!”

Pasak aktoriaus, vis tik pasiruošimas Ernio vaidmeniui nėra toks blogas. Filmuojantis „Vargdieniuose“ jam reikėjo numesti itin daug svorio ir laikytis vienos drastiškiausių dietų pasaulyje – skysčių dietos. Jos metu jam buvo galima vartoti tik vandenį, sveikuolių kokteilius ir sultinius.

Naujaujojo trilerio „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ premjera kino teatruose numatoma 2014 metais, o pasaulinei premjerai irgi dar tik besiruošianti naujausia Iksmenų dalis „Ernis“ Lietuvos kino teatruose pristatoma naujausiu treileriu.

 

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai