fbpx
Naujienos

Aktorius Jamie Foxxas – nuo juodaodžio vergo Džango iki JAV prezidento filme „Baltųjų rūmų šturmas“

Kadras iš filmo „Baltųjų rūmų šturmas“
Kadras iš filmo „Baltųjų rūmų šturmas“

Vos daugiau kaip po dviejų savaičių į Lietuvos kino teatrus atkeliaus naujasis populiarių Holivudo filmų „Nepriklausomybės diena“, „Diena po rytojaus“ ir „2012“ režisieriaus Rolando Emmericho hitas „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“). Pagrindinius vaidmenis filme atliko aktorius Channingas Tatumas, kuriam teko gelbėti JAV prezidentą, ir Jamie Foxxas, įkūnijęs Amerikos vadovą. Daugelis iki šiol negali pamiršti itin sėkmingo J.Foxxo praėjusių metų filmo – „Ištrūkęs Džango“, o jo „pakilimą pareigose“ – nuo vergo iki JAV prezidento laiko gana simbolišku aktoriaus sėkmės įrodymu.

Iš tikrųjų vaidinti JAV prezidentą filme „Baltųjų rūmų šturmas“ J.Foxxui teko vos pabaigus filmavimus Quentino Tarantino filme „Ištrūkęs Džango“. Aktorius prasitarė, kad naujosios veiksmo juostos kūrėjas R.Emmerichas su juo susitikęs buvo dar Luizianoje, juostos „Ištrūkęs Džango“ filmavimo aikštelėje, kai jis buvo visiškai susikaupęs vaidindamas išsilaisvinusį vergą Džango.

„Aš vadinu tokius pokyčius laisvės evoliucija – per vienerius metus suvaidinti ir vergą, ir JAV prezidentą!“ – juokavo J.Foxxas. Beje, nors jo suvaidintas šalies vadovas lyginamas su dabartiniu Amerikos prezidentu Baracku Obama, aktorius pabrėžė, kad nesirėmė jo asmenybe ruošdamasis vaidmeniui. „Aš nebūsiu B.Obamos antrininkas. Ši juosta, kaip ir bet kuris gerą pramogą užtikrinantis filmas, turi žinutę žiūrovui. Šįsyk ji yra apie Amerikos viziją – kas nutiktų, jei žmonės pamirštų elgtis demokratiškai“, – sakė jis.

Trileryje žiūrovai taip pat išvys aktorius Maggie Gyllenhaal ir Richardą Jenkinsą, o pagrindinį blogiuką įkūnys Australijos aktorius Jasonas Clarke’as.

 Naujosios juostos „Baltųjų rūmų šturmas“ premjera Lietuvoje įvyks liepos 19 dieną.

Lietuviškai titruotas filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai