fbpx
Naujienos

Aktorius Jasonas Stathamas neatmeta galimybės suvaidinti romantinėje komedijoje

Kadras iš filmo „Kolibrio efektas“ Šaltinis prior.lt
Kadras iš filmo „Kolibrio efektas“
Šaltinis prior.lt

Kelius į netrukus kino ekranuose besisuksiančio filmo „Kolibrio efektas“ (angl. „Hummingbird“) pagrindinio vaidmens atlikėjo kėdę Jasonui Stathamui atvėrė jo patirtis veiksmo filmuose ir meistrystė kovų scenose, leidusiose filme matomose peštynėse apsieiti be dublerių ir kaskadininkų pagalbos. Nepaisant to, debiutiniame režisieriaus Steveno Knighto filme neišvysite Jasono Stathamo filmams jau būdingais tapusių prabangių automobilių ir jų avarijų, įspūdingų kovų scenų, kraują kaitinančių merginų, egzotiškų lokacijų ir iš anapus ekrano liepsnojančių sprogimų. „Jis tikrai kitoks negu filmai, kuriuose vaidinau anksčiau“, – filmą apibūdina aktorius. Paprašytas pakomentuoti kiek netikėtu jo karjeroje esantį vaidmenį vyras prisipažįsta ne tik norėjęs išbandyti save naujame amplua, tačiau ir pakoreguoti taip tvirtai jam prilipintą kieto ir bebaimio vyruko reputaciją. „Net ir kieti vyrukai verkia, myli ir perka moterims sukneles bei vedasi jas į foto parodas“, – įsišaknijusius stereotipus griauna aktorius, filme „Kolibrio metodas“ nusprendęs parodyti kitokį vyriškumo veidą.

Paklaustas kur link ketina kreipti tolimesnę savo karjerą aktorius teigia neatmetantis galimybės suvaidinti net ir romantinėje komedijoje. „Jei tik projektas pasirodys esąs įdomiu, kodėl turėčiau atsisakyti jo vien todėl, jog tai pasirodys esanti romantinė komedija?“, – retoriškai klausė aktorius, teigdamas, jog nebijo sulaužyti visuomenėje gajų stereotipų apie save bei išbandyti naujas jam sritis. Paklaustas apie svajonių vaidmenį aktorius nustebina dar sykį. „Norėčiau suvaidinti sportinėje dramoje apie plaukikus arba šuolininkus į vandenį“, – atvirauja vyras, kadaise priklausęs nacionalinei Didžiosios Britanijos šuolininkų į vandenį komandai ir Pasaulio čempionate užėmęs dvyliktą vietą. Būtent vienos treniruočių metu aktorių pastebėjo kino pramonės atstovai, nutiesę jam kelią į kino Olimpą.

Šį penktadienį Lietuvoje startuosiančiame S. Knighto filme „Kolibrio efektas“ aktorius Jasonas Stathamas įkūnija buvusį karį, kenčiantį nuo potrauminio streso. Bandydamas gyvenimą pradėti iš naujo ir išsivaduoti iš kankinančių praeities vaiduoklių vyras atsiduria tarp dviejų ugnių – tramplyno į naują gyvenimą ir viliojančios galimybės kartą ir visiems laikams atkeršyti ilgai ieškotiems kaltininkams… Tad ką pasirinks aktoriaus įkūnijamas Džojus ir ar vyras pasiduos lengvai galimybei įvykdyti tariamą teisingumą?

Įtempto siužeto veiksmo filme „Kolibrio efektas“ pasimetęs, neužtikrintas savimi ir gyvenimo palaužtas Jasonas Stathamas ieško tolimesnio gyvenimo perspektyvų, kuomet į jo gyvenimą netikėtai įsiveržia meilė… Pavojingi kriminaliniai sandėriai, naktinis Londono pasaulis, įspūdingos muštynių scenos ir efektinga meilė Lietuvos kino ekranų žiūrovų laukia jau birželio 7 dieną.

Filmo anonsas:

 

Prior Entertainment informacija

Komentarai