fbpx
Naujienos

Aktorius Kellanas Lutzas papasakojo, kad vaikystėje Tarzanas buvo jo svajonių vaidmuo

Kadras iš filmo „Tarzanas“  ACME Films archyvas
Kadras iš filmo „Tarzanas“
ACME Films archyvas

Lietuvos kino teatrus pasiekė visai šeimai skirta moderni klasikinės „Tarzano“ istorijos interpretacija. Džiunglių tankmėje užsimezgusi istorija apie gorilos užaugintą berniuką papirks stebinančiais ir spalvingais vaizdais bei gražiu, pamokančiu, gerumą ir drąsą skatinančiu siužetu. Animacinis 3D formatu sukurtas filmas „Tarzanas“ buvo filmuojamas naudojant vadinamąją judesio fiksavimo (angl. motion capture) techniką, o pagrindinis herojus buvo sukurtas pagal aktoriaus Kellano Lutzo kūno judesius.

Iš „Saulėlydžio“ sagos filmų pažįstamas sportiškas 29-erių aktorius teigė iš pradžių svarstęs, ar vaidinti animaciniame filme „Tarzanas“, tačiau jį papirko modernus ir šiuolaikiškas žvilgsnis į rašytojo Edgaro Rice‘o Burroughso sukurtą džiunglių berniuką. Suaugusio Tarzano prototipu naujajame filme tapęs K.Lutzas prasitarė, kad vaikystėje būtent Tarzanas buvo jo svajonių vaidmuo.

„Ko gero, sunkiausia, kai reikėjo vaikščioti it gorilai – keturiomis. Apskritai, kai buvo fiksuojami mano judesiai šiam filmui, reikėjo šiek tiek persimokyti vaikščioti ir pamiršti mano „futbolininko“ žingsnelius. Galiausiai mano kūnas judėjo kaip kokios balerinos“, – juokėsi aktorius.

Iššūkis animacijos meistrams – Tarzano nuogumas

„Tarzanas“ buvo filmuojamas didžiausioje judesio fiksavimo studijoje Europoje, kuri kompanijos „Constantin Film“ specialiai šiai juostai buvo pastatyta Miunchene, Vokietijoje. Pasak režisieriaus Reinhardo Kloosso, didžiausias iššūkis buvo tikroviškai pavaizduoti pusnuogio animacinio Tarzano kūną. „Tai, kad pagrindinis personažas yra vos prisidengęs, mums buvo didžiulis techninis iššūkis. Po animacinio Tarzano oda yra kompiuteriu sukurtas skeletas ir raumenynas, kuris turi imituoti gyvo žmogaus raumenų judėjimą. Tačiau išgauti tokį efektą labai sudėtinga, juk kiekvienas raumuo turi savo išvaizdą, juda autentiškai. Animacijos meistrai dirbo daug valandų, kad vaizdas būtų kuo tikroviškesnis“, – kalbėjo jis.

Kartu su grafu Drakula, Tarzanas yra vienas populiariausių filmų herojų, perkeltų iš knygų į kino teatrų ekranus. Naujajam filmui „Tarzanas“ sukurti prireikė beveik trejų metų, prie juostos dirbo apie 350 kino industrijos profesionalų, o kiekvienas aktorius filmavimo metu vilkėjo viso kūno kostiumą, kiek primenantį hidrokostiumą, su net 68 sensoriais, perduodančiais kompiuteriui kiekvieną, net mažiausią judesį. Tarzaną įkūnijo keturi aktoriai, nes filme jis parodomas skirtingo amžiaus. K.Lutzui teko suaugusio Tarzano vaidmuo.

Jau nuo šiandien Lietuvos kino teatruose išvyskite vieną gražiausių džiunglių istorijų animaciniame filme visai šeimai „Tarzanas“ 3D formatu!

Animacinio filmo „Tarzanas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"