fbpx
Naujienos, TV

Aktorius Mykolas Vildžiūnas: „Praėjo dar viena parduota vasara“

Mykolas Vildžiūnas LRT archyvas
Mykolas Vildžiūnas
LRT archyvas

Jau rugsėjo 6 dieną naujame LRT televizijos sezone žiūrovai pamatys naują, intriguojančią premjerą – serialą  „Pavojingi jausmai”. Vieną iš pagrindinių personažų – verslininką Fredą – įkūnijantis aktorius Mykolas Vildžiūnas sako, kad sugrįžti į filmavimo aikštelę – vienas malonumas.

„Pavojinguose jausmuose” M. Vildžiūnas atlieka intriganto, manipuliatoriaus spaudos magnato vaidmenį. „Tai žmogus, pasinėręs į karjerą, užsiimantis įvariomis aferomis, pasakoja aktorius, turi žmoną, vaiką nuo kitos moters, jo gyvenimas – didžiulė drama, pilna šantažo ir piktų kėslų.” Mykolas Vildžiūnas šypsosi tokių dramų pilna ir realiame gyvenime.

„Žinoma, galiausiai žmogus pavargsta nuo intrigų, jis nori gyventi ramų gyvenimą, būti tėvu, vyru ir doru žmogumi, atsiribojusiu nuo sudėtingo gyvenimo būdo”, svarsto aktorius.

Jo personažas galėtų mokytis iš paties Mykolo, ką tik atšventusio vestuves su savo žmona, taip pat aktore Oneida Kunsunga. Nors prieš metus, kalbėdamas apie vestuves, jis tikino esantis  pakankamai spontaniškas, kad nieko negalvojęs sėstų į lėktuvą, nuskristų į Las Vegą ir ten ištartų santuokos priesaiką, Mykolas su Oneida nusprendę neliūdinti draugų ir artimųjų neseniai vestuves jie iškėlė Vilniuje. „Vestuvės yra šventas reikalas”, įsitikinęs aktorius, ką tik grįžęs iš trumpo medaus mėnesio Italijoje.

Dėl įtempto filmavimų grafiko ilgai kopinėti medaus jaunieji negalėjo sau leisti. Vos grįžęs, Mykolas Vildžiūnas skubėjo tiesiai į „Pavojingų jausmų” filmavimo aikštelę. Joje dirba gausus būrys puikių Lietuvis teatro ir kino aktorių, tarp kurių – Dalius Mertinas, Janina Matekonytė, Rimantas Bagdzevičius, Vaida Lisikaitė ir kiti. „Dirbame su puikia kūrybine grupe, o dirbti su režisieriumi Raimundu Banioniu yra vienas džiaugsmas, sako M. Vildžiūnas, labai džiaugiuosi sugrįžęs į filmavimo aikštelę. Praėjo dar viena parduota vasara. Ji buvo puiki!”.

Naujojo serialo „Pavojingi jausmai” premjera – jau rugsėjo 6 dieną 21 val. per LRT televiziją.

LRT informacija

Komentarai