fbpx
Naujienos

Algimantas Aleksandravičius: „Tokiame unikaliame parodos pristatyme dalyvauti dar neteko“

Algimanto Aleksandravičiaus paroda „Tyli naktis. Kai norai pildosi…“
Fotografija- Algimantas Aleksandravičius

Vakar Vilniaus prekybos ir pramogų sostinės „Akropolis“ ledo arenoje įvyko vieno garsiausių Europos portretistų, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus nuotraukų parodos „Tyli naktis. Kai norai pildosi…“ atidarymas.

„Tai pirmas kartas Lietuvoje, kuomet nuotraukų paroda atidaroma ledo arenoje. Ir aš likau sužavėtas. Erdvė puikiai tiko parodos žinutei perteikti. O tai, kad fotografijas apžiūrėti žmonės galėjo čiuoždami buvo tiesiog gražu“, – įspūdžiais dalinosi įžymus fotografas.

Pristatyme dalyvavęs filmo „Tyli naktis“, kurio filmavimo aikštelėje ir buvo kuriamos nuotraukos, režisierius Maris Martinsonas sakė, kad ledo arena pristatymui pasirinkta neatsitiktinai. „Filmo veiksmas rutuliojasi Kūčių vakarą, o ledas asocijuojasi ir su žiema, ir su šventine nuotaika. Be to, norėjome išlaikyti išskirtinumo koncepciją. Juk tai pirmas kartas, kuomet meninės fotografijos buvo kuriamas filmavimo aikštelėje, pirmas kartas, kuomet šių nuotraukų fotoalbumas išleidžiamas itin ribotu tiražu ir pirmas kartas, kuomet nuotraukų paroda pristatoma tokioje erdvėje,“ – sakė M. Martinsonas.

Fotografijų paroda „Tyli naktis. Kai norai pildosi…“ Vilniaus prekybos ir pramogų sostinėje bus eksponuojama beveik iki Kalėdų, o parodos pristatymai įvyks ir kitų miestų „Akropolio“ ledo arenose: Kaune lapkričio 24 d., 18 val., Šiauliuose – lapkričio 25 d., 15.30 val., Klaipėdoje – lapkričio 25 d., 19.30 val.

Filmo „Tyli naktis“ nacionalinė premjera įvyks 2013 m. sausio 18 d.

Filmo anonsas:

Nuotraukų galerijoje – paties Algimanto Aleksandravičiaus užfiksuotos parodos pristatymo akimirkos.

Meed Films informacija

Komentarai