fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

„Amazon“ mainais už gerą scenarijų/video siūlo 200 tūkst. JAV dolerių

Visus filmų kūrėjus „Amazon“ studija kviečia nepraleisti šanso ir savo trumpametražį darbą paversti ilgo metro filmu. Kaip? Viskas labai paprasta.

Jau kuris laikas „Amazon“ ragina kūrėjus siųsti savo filmų scenarijus, kuriuos įvertinusi komisija galbūt pavers į tikrą filmą. Tačiau neseniai „Amazon“ nusprendė, jog siųsti galima ne tik scenarijus, bet ir trumpus video.

Jei turite sukūręs trumpametražį 2-15 min. filmą (arba konceptinį video darbą), patalpinkite jį į „Amazon“ studijos puslapį. Jūsų darbas galės būti arba matomas viešai, arba galite padaryti jį prieinamą tik administratoriams.  Po darbo įkėlimo praėjus 45 dienoms, „Amazon“  spręs, ar ji nori pirkti teises į filmo scenarijų (už 200 tūkst. JAV dolerių), o galbūt jums pasiseks ir gausite 55 tūkst. JAV dolerius už epizodinių serijų scenarijaus pardavimą. Beje, jei jūsų kūrinys bus atrinktas į vystymo sąrašą („Movie Development Slate“), jūs automatiškai gausite 10 tūkst. JAV dolerių (net jei scenarijus/video vėliau ir nebus paverstas į filmą).

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Komentarai