fbpx
Naujienos

Animacijos „Žaislų istorija 4“ aktorė Annie Potts džiaugiasi sugrįžusi į franšizę

Kadras iš filmo Žaislų istorija 4“

Animacinė nuotykių komedija visai šeimai „Žaislų istorija 4“ (orig. „Toy Story 4“) pristato keletą didelių pokyčių, susijusių su Vudžiu, Bazu Šviesmečiu ir likusia žaislų gauja – bet nei vienas iš žaislų nepasikeitė tiek daug, kaip porcelianinė lėlė Bo Pyp, kurią originalo kalba įgarsina aktorė Annie Potts.

Nuo tada, kai Bo paskutinį kartą pasirodė 1999-ųjų metų filme „Žaislų istorija 2“, ji tapo nepriklausomu žaislu be savininko ir mėgaujasi savo pačios sugalvotais epiniais nuotykiais.

Aktorė Annie Potts, kuri įgarsina Bo Pyp nuo originalios kino juostos „Žaislų istorija“ pasirodymo dar 1995-ais metais, džiaugiasi, jog mažoji panelė Pyp tapo laisva siela – ir tikisi, kad Bo stiprybė ir teigiamas požiūris į gyvenimą įkvėps jaunas mergaites, žadančias pamatyti šį filmą.

„Manau, kad svarbiausia mintis yra tai, kad tau nereikia kam nors priklausyti. Tiesą sakant, Bo Pyp rado būdą, kaip skleisti meilę ir turėti labai įdomų gyvenimą.“ – sako aktorė A. Potts.

„Tikiu, kad Bo įstojimas į „berniukų klubą“ yra naudingas. Ir ji išgyveno labai daug negandų. Patyrė daug širdies skausmo ir ne kartą buvo pamesta, bet ji visa tai išgyveno.“ – priduria aktorė.

„Tikiuosi, kad paimdamos pavyzdį iš Bo Pyp, jaunos mergaitės, kurios žada pažiūrėti filmą, pasijaus įgalintos. Berniukai tai gauna nuolat. Taigi tikiuosi, kad jos pamatys Bo ir pamanys: „O! Aš svarbi! Aš tokia pat svarbi, kaip ir jie.“ – tikisi Annie Potts.

Aktorė, kuri šiuo metu taip pat atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų populiariame televizijos seriale „Jaunasis Šeldonas“, atskleidė, kad ji suprato koks svarbus yra Bo Pyp vaidmuo tik pažiūrėjusi užbaigtą filmą kino teatre.

„Aš buvau pakviesta į slaptą filmo peržiūrą, bet iki tol sąžiningai nesuvokiau, koks didelis bus mano vaidmuo.“ – sako aktorė. „Mes turėjome pradinį scenarijų, bet jis nuolat keitėsi, tad niekada nemačiau viso galutinio scenarijaus. Jo nematė nė vienas iš aktorių. Ir tada, žinoma, kai pamačiau filmą, aš buvau maloniai priblokšta.“

Aktorė Annie Potts taip pat mano, jog ši „Žaislų istorijos“ dalis yra labiausiai emocinga visoje serijoje.

„Teks juoktis ir verkti – verkti ir juoktis. Jūsų laukia užsuktas emocijų ratas, kurį teks kartoti visą valandą ir 40 minučių, bet tai – puiki emocijų kelionė.“ – mano aktorė.

Vis dėlto kol kas niekas negali atsakyti ar „Žaislų istorija 4“ taps paskutine vienos mylimiausių animacinių filmų franšizės dalis – ar vis dėlto ateityje pasirodys ir penktoji dalis?

Lietuviškai dubliuota animacinė nuotykių komedija visai šeimai „Žaislų istorija 4“ Lietuvos kinuose jau nuo rugpjūčio 9 d.

Komentarai