fbpx
Naujienos

Animacinė kino juosta „Koko“ tapo Meksikos visų laikų žiūrimiausiu filmu

Kadras iš filmo „Koko“
„Du kine“ archyvas

Dar praėjusį savaitgalį, kino studijų „Disney“ ir „Pixar“ animacinė pasaka „Koko“ (orig. „Coco“) tapo sėkmingiausiu animaciniu filmu, kada nors pasirodžiusių Meksikos kinuose. Per pirmąsias 19 dienų uždirbęs kiek daugiau nei 824 mln. pesų (37 mln. eurų), animacinis filmas „Koko“ rimtai pretenduoja tapti visų laikų Meksikos žiūrimiausiu filmu.

Iš tiesų tai jau įvyko, nes lyginant su buvusių lyderiu, kino studijos „Marvel“ mokslinės fantastikos šedevru „Keršytojai“, uždirbusiu 827 mln. pesų, šiandien skaičiuojamas „Koko“ uždirbtas pelnas, animaciniam pasakojimui užtikrintai padovanoja garbingą pirmą vietą Meksikos kino tope.

Animacinis filmas „Koko“, kurį režisavo Lee Unkrich („Žaislų istorija 3“, „Žuviukas Nemo“, „Monstrų biuras“) kartu su Adrian Molina, sukėlė tikrą žiūrovų audrą. Meksikoje debiutavęs spalio 27 d., „Koko“ pagal žiūrovų skaičių tris savaites iš eilės laikėsi pirmoje vietoje ir tik dabar, nuo premjeros praėjus beveik mėnesiui, susiduria su šiek tiek mažėjančiu žiūrovų skaičiumi.

Kino studija „Disney“ labai protingai filmą „Koko“ pristatė Meksikoje ne tik ankščiau nei kitose valstybėse, bet būtent per Mirusiųjų dienos šventę, atidarydama tarptautinį Morelijos kino festivalį.

Ypatingai vaizdinga ir graži muzikinė pasaka „Koko“ pasakoja apie dvylikametį Migelį, kuris įkvėptas savo dievuko Ernesto de la Cruzo, turi svajonę tapti muzikantu ir dainininku. Siekdamas bet kokia kaina įrodyti savo talentą, Migelis drauge su šunimi Dante netikėtai patenka į paslaptingą vietą – mirusiųjų pasaulį, kur įsitraukęs į muzikos ir paslapties kupinus nuotykius, Migelis pagaliau išsiaiškins seną savo šeimos paslaptį.

Lietuviškai dubliuota animacinė kino juosta „Koko“ pamažu artėja ir link Lietuvos. Lapkričio 22 d. „Koko“ pagaliau startuoja ir Jungtinėse Amerikos Valstijoje, kur laukiamas dar vienas kino fanų lankomumo rekordas. Vėliau muzikinė pasaka keliaus į Kiniją bei Rusiją, o Lietuvoje „Koko“ premjera įvyks sausio 5 d.

Filmo anonsas:

Komentarai