fbpx
Naujienos

Animacinės juostos „Kosminiai draugai” kūrėjai: mūsų tikslas –„pakutenti” žiūrovų fantaziją ir vaizduotę

Kadras iš filmo „Kosminiai draugai“

Jau šį penktadienį, sausio 19 dieną, į kino teatrus atkeliauja šventė animacijos gerbėjams – lietuviškai dubliuota juosta visai šeimai „Kosminiai draugai“. Kaip teigia jos kūrėjai, filmo tikslas buvo „pakutenti“ žiūrovų fantaziją bei vaizduotę. Panašiai taip, kaip tai daro knygų skaitymas.

„Kai skaitome knygas, įsijungia daugybė pojūčių. Atrodo, net galime užuosti kvapus, apie kuriuos perskaitome, jaučiame ir skonį. Juk bandėte kada vartyti kulinarines knygas, tiesa? Mūsų tikslas buvo tą patį perkelti į ekranus – seanso metu lavinti ir fantaziją, ir vaizduotę. Mažiesiems tai atrodys lyg pramoga, bet tuo pačiu tai bus ir lavinimo procesas“, – sumanymą aiškina vienas iš režisierių Paulas Mayeris.

Kadras iš filmo „Kosminiai draugai“

„Animacija yra dėkingas žanras tuo, kad čia – viskas įmanoma. Tuo ir pasinaudojome – pati filmo istorija yra tokia nereali, kad kels nuostabą bei juoką. Na, kas gali praryti tris mažyčius ateivius su visu jų kosminiu laivu?“, – šypsosi antrasis režisierius Gerhardas Painteris.

Juosta „Kosminiai draugai“ bus apie šešiolikmetį Normaną, kuris, kaip visuomet, prieš pamokas gurkšnojo šaltą arbatą. Bet TĄ dieną kai kas įvyksta: jis su arbata išgeria ir kai ką visiškai neįprasto bei stebuklingo: tris mikroskopinius ateivius su visu jų kosminiu laivu!

Ateiviai, į žemę atkeliavę pasiųsti blogojo kosmoso valdovo Zoltardo, apsipratę su naująja aplinka – Normano smegenimis – nusprendžia užmezgti ryšį su berniuku. Iš pradžių Normanas, žinoma, pagalvoja, kad truputį išsikraustė iš proto, tačiau pamažu susidraugauja su keistaisiais kosminiais draugais savo galvoje.

Vis tik žaidimai turės palaukti: paaiškėja, kad Zoltardas lygiai taip pat užvaldė ir mokyklos direktorės smegenis. Jo tikslas – užvaldyti mokyklą, o vėliau – ir visą Žemę! Padedami Normano ir jo bičiulių, mažieji smegenų gyventojai turės pasitelkti visą savo išmintį, sugebėjimus ir drąsą, kad sustabdytų mokyklos direktorę ir Zoltardą.

Lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai „Kosminiai draugai“ kino teatruose jau nuo šio penktadienio, sausio 19 dienos. 

Filmo anonsas:  

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"