fbpx
Naujienos

Anne Hathaway: „Apsivilkusi skafandrą „Tarp žvaigždžių“ filmavimo aikštelėje jaučiausi kaip vaikas per Heloviną!“

tarp žvaigždžių
tarp žvaigždžių
Kadras iš filmo „Tarp žvaigždžių“
„ACME Film“ archyvas

Los Andžele specialios premjeros metu buvo pristatytas naujasis fantastikos filmų meistro Christopherio Nolano darbas „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“). Juostoje, kurios scenarijus iki šiol buvo kruopščiai slepiamas, pasirodė tokie žinomi aktoriai kaip Matthew McConaughey, Anne Hathaway ir Jessica Chastain. A.Hathaway paatviravo, kad jos herojei didžiąją dalį laiko tenka leisti kosmose, vilkint įspūdingą 18 kilogramų sveriantį skafandrą.

Pasak 31-erių amerikiečių aktorės, šis jos sceninis kostiumas jai priminė populiariosios amerikietiškos Vaiduoklių šventės – Helovino – apdarą. „Kai pirmą dieną atėjau į „Tarp žvaigždžių“ filmavimo aikštelę, man tiesiog akys išlipo ant kaktos! O kai užsivilkau skafandrą, pasijutau išties nerealiai“, – sakė ji. A.Hathaway pridūrė, kad filmo „Tarp žvaigždžių“ astronautės apranga – iki šiol jai labiausiai patikęs filmavimų metu vilkėtas kostiumas. „Esu vilkėjusi nuostabių kostiumų, įskaitant Moters-katės Ch.Nolano filme „Tamsos riterio sugrįžimas“. Tačiau šis skafandras buvo neprilygstamas – pasijutau tarsi vaikas per Heloviną!“ – šypsojosi ji.

Tiek A.Hathaway, tiek M.McConaughey filme įkūnijo astronautus ir tyrinėtojus, iškeliavusius ieškoti planetos, kuri galėtų tapti naujaisiais žmonijos namais, mat Žemė buvo nusiaubta bado.

Kuriant beprecedentę kelionę per erdvę ir laiką, ypač daug remtasi mokslininkų pasiekimais ir hipotezėmis, tad A.Hathaway juokavo kartais pasijusdavusi „moksliukų filme“. „Mokslo faktų pastiprinimas leido mums dar tikroviškiau pateikti istoriją ir patiems patikėti, kad ji įmanoma“, – sakė ji.

Nemažai dėmesio filme „Tarp žvaigždžių“ skirta ir asmeninėms erdvėlaivyje esančių žmonių istorijoms.

„Viena vertus, tai – įspūdinga kelionė į tolimas orbitas, kurių nesame niekuomet pasiekę, bet tuo pačiu – tai intymus herojų pasakojimas. Ironiška tai, kad pagal siužeto tėkmę sutampa – kuo daugiau mokslinės fantastikos elementų, tuo asmeniškesni personažų išgyvenimai“, – M.McConaughey citavo People.com.

Jis taip pat pasidžiaugė, kad jo ir A.Hathaway vilkėti skafandrai buvo gerokai lengvesni nei tikrieji, kuriuos vilki astronautai. „Mūsiškiai kostiumai sverė tik 18 kg, o realiame gyvenime astronautams tenka apsivilkti daugiau kaip 45 kg sveriančius skafandrus. Mums buvo gerokai lengviau judėti, manevruoti, žinoma, negalėjome nei bėgti, nei aukštai pašokti. Daugiausia emocijų išreikšti galėjome tik veido mimika. Sudėtingiausia buvo filmuotis ant ledyno Islandijoje, kur turėjome išstovėti pučiant 22,3 m/s vėjui“, – prisiminė vyras.

Stebinanti Ch.Nolano kosminė odisėja „Tarp žvaigždžių“ Lietuvą pasieks lapkričio 7 dieną.

Filmo „Tarp žvaigždžių“ anonsas:

 

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"