fbpx
Naujienos

Antradieniais desertas akims – prasideda žymaus JAV režisieriaus Wes Anderson retrospektyva

„Romuvos“ lauko salė

Rugpjūčio 4 d. su trenksmu ir puikiomis emocijomis Kaune atidaryta naujoji „Romuvos“ lauko salė, įsikūrusi Kęstučio g. 62. Čia visą rugpjūčio mėnesį netrūks įdomių filmų, gilių emocijų ir vasariško jaukumo.

Jau šį antradienį Romuvos lauko salėje prasideda žymaus JAV režisieriaus Wes Anderson retrospektyva. Joje trys įsimintiniausi Wes Anderson filmai: „Kelyje su „Dardžylingu“, „Tanenbaumai“, „Šaunusis ponas lapinas“. Retrospektyvos metu organizatoriai šio režisieriaus gerbėjams yra parengę specialių staigmenų.

Kauno kino centro „Romuva“ žiūrovai jau spėjo susipažinti su šio režisieriaus filmu „Viešbutis „Didysis Budapeštas“ lauko kino seanse prie Kauno pilies. „Jei patiko šis filmas, žinau, kad kiti filmai netaps išimtimi. Wes Anderson filmai labai ryškūs, jų personažai ir gyvenimo vingiai nesunkiai įsimenami, įdomūs, nuotaikingi – tai tikras saldainis akims”,- teigia „Romuvos” Kauno kino centro kino programų koordinatorė Judita Ragauskaitė.

„Romuvos“ lauko salė

Retrospektyva prasideda jau šį antradienį 21:30* filmu „Kelyje su Dardžylingu”. Filmo herojai – trys broliai, jau daugybę metų nesikalbantys tarpusavyje, tačiau vieną dieną nusprendžia atnaujinti brolystės ryšius. Pasirodo, tam puikiausiai tinka kelionė traukiniu per visą Indiją! Deja, vos prasidėjusi dvasinė kelionė tampa katastrofa ir broliai atsiduria Indijos dykumoje. Rankose likę su lagaminu, laminavimo aparatu ir spausdinimo mašinėle, broliai pradeda savo tikrąją kelionę. Nuoskaudos, apie kurias nebegalima nutylėti, širdį veriantis nuoširdumas bei karti tiesa – draugai lydintys brolius šioje emocinėje kelionėje.  

Be Wes Anderson kino šedevrų, „Romuvos“ lauko salėje kiekvieną penktadienį vyks filmų premjeros. Kaip ir įprastai, jaukioje prietemoje bei švieselių apsuptame kieme filmais mėgausimės patogiuose krėsluose, vaišinsimės kauniečių pamėgtos kavinės „Kultūra” skanėstais, gurkšnosime „Raudonų plytų“ alų ir „Fentimans“ limonadus. 

Kviečiame nepamiršti, kad ir toliau galėsite mėgautis filmais kiekvieną ketvirtadienį prie Kauno pilies. Šį ketvirtadienį kviečiame į nemokamą kino seansą „Broliai”. Tikrais faktais paremtame filme pasakojama apie bandymą išsaugoti ir užfiksuoti vaikystės, paauglystės periodus, siekiama parodyti broliškos meilės grožį. Poetiškame filme pasakojama dviejų brolių kasdienybė, kurią berniukai leidžia Osle, sename name ant upės kranto bei nuošalioje Smolos saloje. Filmas tik dar kartą įrodo, kad net mažiausia smulkmena gali nulemti, kokiais tapsime suaugę.

Filmo anonsą galite pamatyti čia:

Save

Save

Komentarai