fbpx
Naujienos

Antrojoje „Shazam!“ dalyje daug dėmesio skirta veiksmo scenoms: žiūrovą nustebinti tampa sunkiau, bet vis dar įmanoma

Kadras iš filmo „Shazam! Dievų įniršis“
„Acme Film“ archyvas

2019-aisiais ekranuose pasirodęs filmas „Shazam!“ buvo toks sėkmingas, kad kūrėjai iškart paskelbė apie tai, jog ketina kurti tęsinį. Ir štai, jau šį penktadienį, kovo 17 dieną, naująją nuotykių komediją  „Shazam! Dievų įniršis“ galėsime išvysti ir Lietuvos kino teatruose. Žadama, jog antrojoje dalyje pamatysime dvigubai daugiau veiksmo ir tai buvo vienas iš didžiųjų iššūkių. Autoriai, kurie galėjo viską nufilmuoti ant žalio fono ir vėliau vaizdą „pagardinti“ kompiuteriniais efektais, sugalvojo filmavimams sukurti specialias dekoracijas!

„Žinote, dabar labai lengva nufilmuoti veiksmo filmą, tačiau vis sunkiau nustebinti žiūrovą. Žmonėms nebepakanka kompiuterinio vaizdo, eidami į kino teatrą jie tikisi vis daugiau ir daugiau įspūdingų scenų. Būtent todėl nusprendėme neapgaudinėti nei jų, nei savęs, ir naudoti kuo mažiau žalio fono, bet padaryti taip, kad viskas atrodytų dar įspūdingiau, nei pirmoje dalyje“, – sakė scenarijaus autoriai Henry‘is Gaydenas bei Chrisas Morganas. 

Pastarasis dirbo kurdamas veiksmo scenas juostoms „Greiti ir įsiutę“, todėl ir žiūrovai išvys, jog ką jau ką, bet savo sritį Ch. Morganas išmano puikiai.

„Vieni rašytojai pirmiausia sukuria veikėjus, vėliau sudėlioja istoriją. Mes kūrėme istoriją nuo pradžių iki pabaigos – iš karto su veiksmo ir kitomis scenomis. Todėl galėjome iškart sugalvoti ir būdus, kaip tos scenos bus filmuojamos, ar tai išvis įmanoma. Planavome kuo daugiau tikroviškumo, bet tuo pačiu žinojome, kad vaizdas turi išversti visus iš kojų,“ – pasakojo kūrėjai. 

Skelbiama, jog tęsinys rodys Bilio Batsono istoriją. Jaunuolio, kuris vos ištaręs stebuklingąjį žodį „Shazam!“ pavirsta nepaprastų galių turinčiu suaugusiu superherojumi. 

Antroje dalyje „Shazam! Dievų įniršis“ pamatysime ir tokias superžvaigždes kaip Helen Mirren, Lucy Liu, Rachel Zegler bei, žinoma, Zacharį Levį pagrindiniame vaidmenyje. Padedamas ypatingų galių taip pat įgijusių savo brolių ir seserų, jo herojus Bilis toliau tramdo piktadarius, ir tuo pačiu vis labiau supranta, kad svarbiausia gyvenime yra… šeima.

Veiksmo komedijos premjera – jau šį penktadienį, kovo 17 dieną.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"