fbpx
Naujienos

Ar filme „Loganas“ Hugh Jackman pasirodys Ernio vaidmenyje paskutinį kartą?

Kadras iš filmo „Loganas“
„Du Kine“ archyvas

Dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, panašu, jog Holivudo žvaigždei Hugh Jackman taps paskutine. Net jei tai yra tiesa, devintas aktoriaus filmas per pastaruosius 17 metų, kuriame jis įkūnija Ernio personažą, yra puikus būdas aukštai pakelta galva atsisveikinti su ištikimiausiais fanais.

Tai kruviniausias, brutaliausias ir daugiausia super herojų pristatęs filmas nuo 2008 metais pasirodžiusio „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“). Ernis, dar žinomas Logano vardu, visada buvo palaimintas regeneracijos galia, tačiau paskutinėje trilogijos dalyje jis jau susenęs ir beprarandantis savo ypatingas galias.

Adamantas, nepaprastai tvirtas dieviškas plienas, kurį mutantui sušvirkštė mokslininkai, nuodija jo kūną. Ernio oda išvagota senų randų, jis vaikšto šlubčiodamas ir nevengia pakelti taurelės, kad sumažintų nuolat jaučiamą skausmą. Visiškai priešingai, 48 metų amžiaus aktorius H. Jackman yra puikioje fizinėje būklėje, tačiau vis tiek jau kuris laikas galvoja apie atsisveikinimą su Ernio vaidmeniu.

Paskutiniosios trilogijos dalies veiksmas žiūrovus nukelia į netolimą ateitį – 2029 metus – kur mutantai yra beveik išnykę. Gyviems pavyko likti tik Loganui ir Profesoriui X, kurio vaidmenį atlieka Patrick Stewart.

Per pastaruosius 20 metų negimė nei vienas naujas mutantai, tačiau keletas jų buvo sukurti kariniame pramoniniame komplekse, su tikslu paversti juos ginklais. Vienas iš šių mutantų, jauna mergaitė Laura, kurios vaidmenį atlieka Dafne Keen, buvo sukurta panaudojus Logano genus. Filme „Loganas“ gerai žinomiems herojams teks stoti į dar vieną kovą ir išgelbėti mergaitę nuo blogio.

„Iksmenų“ gerbėjai gali būti ramūs – į filmo režisieriaus kėdę sėdo patyręs šių filmų meistras – James Mangold, prieš tai režisavęs patį „Ernį“. Galbūt tai ir nebus paskutinis Ernio filmas, tačiau galima tvirtai spėti, jog šiame vaidmenyje nebepamatysime H. Jackman.

Pasaulinė filmo premjera kinuose kovo 3 dieną.

Filmo anonsas:

Komentarai