fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Pelėsiniai archyvai (Kinomaistas.lt)

Ar įmanoma S.Kubricko „The Shining“ paversti komedija?

Jau labai seniai į „Kinomaistą“ žadu parašyti apie filmų anonsus, jų istoriją ir reikšmę pačiam būsimo filmo suvokimui. Kol išpildysiu pažadą, nusprendžiau pateikti trumpą desertą – legendinio Stanley Kubricko filmų anonsų perdirbinius, kurie suteikia klasika tapusiems režisieriaus darbams visai kitokio žanro prieskonį.

Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų „The Shining“, jei jis būtų ne siaubo filmas, o komedija? Montažo režisierius Robertas Ryangas nusprendė pamankštinti savo montažo įgūdžius ir visuomenei pristatė 4 skirtingų S.Kubricko filmų anonsų perdirbinius: „2001: A Space Odyssey“ (1968), „The Shining“ (1980), „Full Metal Jacket“ (1987) ir „Eyes Wide Shut“ (1999).

Jei jums atrodo, kad žaidimas su garsių filmų anonsų perdirbimais tėra smagi laisvalaikio pramoga, klystate. Kiekvienais metais Nepriklausomų kūrybinių redaktorių asociacija organizuoja būtent tokius anonsų perdirbinių konkursus „Trailer Park“. Robertas Ryangas su savo „The Shining“ versija tapo šio konkurso pažiba ir labai greitai išgarsėjo kaip tokių vadinamų  retrailer dalykų žinovas.

Patarimas mėgstantiems papokšauti – jei kas iš jūsų draugų nėra matęs kurio minėto filmo, prieš jį parodydami, užleiskite būtent vieną iš šių anonsų….

„The Shining“

„2001: A Space Odyssey“

„Full Metal Jacket“

„Eyes Wide Shut“

 

Komentarai