fbpx
Naujienos

Atlantai Vilniaus Trakų gatvėje virto Supermenais

„CLINIC 212“ archyvas
„CLINIC 212“ archyvas

Dvi bene garsiausios Vilniaus senamiesčio kolonos – sostinės Trakų gatvėje esantys atlantai, laikantys balkoną virš įėjimo į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, ketvirtadienio rytą stebino vilniečius ir miesto svečius neįprasta apranga. Stiprieji titanai pasipuošė mėlynais marškinėliais su „S“ raide priekyje ir raudonomis skraistėmis.

Nors nežinoma, kas nutarė taip papokštauti, komiksų ir fantastinių filmų mėgėjai kaip mat atpažino legendinio didvyrio Supermeno simboliką, juolab jau rytoj Lietuvos kino teatruose įvyks laukta naujojo filmo apie šį superherojų „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man Of Steel“) premjera.

Graikų mitologijoje Atlantas – titanas, laikantis pečiais parėmęs dangaus skliautą. Išskirtine jėga pasižymi ir puikiai visame pasaulyje pažįstamas Supermenas, kuriam naujojoje juostoje teks gelbėti Žemę nuo jo gentainių – ateivių iš Kriptono planetos. Galbūt būtent dėl to nuotaikingai akcijai, sukėlusiai daugybę praeivių šypsenų, buvo pasirinkti vilniečių puikiai pažįstami atlantai.

Šį penktadienį Lietuvos kino teatrus pasieksiantis veiksmo ir nuotykių filmas „Žmogus iš plieno“ Amerikoje sumušė birželio mėnesio kino teatrų rekordus. Ši premjera tapo didžiausia kada nors vykusia birželį JAV. Filmas taip pat sulaukė palankių kritikų vertinimų.

Filmą „Žmogus iš plieno“ režisavo filmų „300“ bei „Stebėtojų lyga“ kūrėjas Zackas Snyderis. Prie naujojo kino epo gimimo prisidėjo ir juostos prodiuseriu tapęs garsusis „Tamsos riterio“ trilogijos režisierius Christopheris Nolanas.

Penktadienį Lietuvą pasieksiančio filmo „Žmogus iš plieno“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai