fbpx
Naujienos

Atliekant filmo „Baltųjų rūmų šturmas“ kaskadinius triukus aktoriui Channingui Tatumui pravertė šokėjo patirtis

Kadras iš filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“ ACME Film archyvas
Kadras iš filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“ ACME Film archyvas
Kadras iš filmo „Baltųjų Rūmų šturmas“
ACME Film archyvas

Griūvanti JAV prezidento rezidencija, kvapą gniaužiantis veiksmas ir išgyvenimai dėl filmo herojų Lietuvos žiūrovų jau nuo kitos savaitės laukia filme „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Channingas Tatumas, kuriam teko gelbėti JAV prezidentą, ir Jamie Foxxas, įkūnijęs Amerikos vadovą. Ne sykį anksčiau žiūrovus savo puikiu fiziniu pasirengimu stebinęs Ch.Tatumas kaip reikiant paprakaitavo filmavimo aikštelėje bei daugelį sudėtingų triukų atliko be kaskadininkų pagalbos.

Pernai pagrindinį striptizo šokėjo vaidmenį filme „Magiškasis Maikas“ atlikęs Ch.Tatumas vėliau pelnytai žurnalo „People“ buvo paskelbtas seksualiausiu pasaulio vyru, tačiau šįsyk jis tapo ne gundytoju, o atsakingu tėvu ir Jungtinių Valstijų Kapitolijaus policininku Džonu Keilu, kuriam teko atsakomybė ne tik už savo ir dukros, bet ir už JAV prezidento gyvybę.

33-ejų Ch.Tatumas vaidmenį filme „Baltųjų rūmų šturmas“ pavadino reikalaujančiu ypatingo fizinio pasiruošimo, mat jis nenorėjęs, kada kaskadininkai padarytų visą darbą už jį. „Vieno triuko metu turėjau kristi iš maždaug trijų metrų aukščio ir nusileisti ant nugaros. Nebuvo labai malonu. Tačiau ką mieliau pamatys žiūrovas: aktoriaus, skriejančio per langą, veidą, ar kaskadininką, kuris paskutinę akimirką nusisuks?“ – kalbėjo aktorius, juokaudamas, kad užpakalį susitrenkti jam teko ne sykį. Tiesa, Ch.Tatumas pridūrė, kad per netikrą stiklą skrieti aktoriams neskauda, tad didelės grėsmės sveikatai nėra.

Pagyrų aktoriui negailėjo ir filmo „Baltųjų rūmų šturmas“ režisierius, populiarių Holivudo filmų „Nepriklausomybės diena“, „Diena po rytojaus“ ir „2012“ kūrėjas Rolandas Emmerichas. „Buvau nustebęs, kai jis pasisiūlė triukus atlikti pats. Kita vertus, kas čia nuostabaus – pažiūrėkite, jis filmavosi filmuose „Šokis hip-hopo ritmu“, „Magiškasis Maikas“ ir puikiai šoko. Šokėjai yra nuostabūs kaskadininkai, nes jie labai gerai jaučia savo kūną ir puikiai jį valdo. Channingui šokėjo patirtis tikrai labai pravertė“, – sakė jis.

Veiksmo filmų mėgėjus filmas „Baltųjų rūmų šturmas“ Lietuvos kino teatruose džiugins nuo liepos 19 dienos. Trileryje žiūrovai taip pat išvys aktorius Jamie Foxxą, Maggie Gyllenhaal ir Richardą Jenkinsą, o pagrindinį blogiuką įkūnys Australijos aktorius Jasonas Clarke’as.

ACME Film informacija

Komentarai