fbpx
Kino industrija, Naujienos

Atliktas retransliavimo atlyginimo paskirstymas

Retransliavimo atlyginimo paskirstymas
AVAKA archyvas

Audiovizualinių kūrinių autorių teisių Asociacija AVAKA atliko atlyginimo, už 2016 m. Audiovizualinių kūrinių retransliavimą kabelinių operatorių tinklais, paskirstymą AV kūrinių pirmo įrašo gamintojams (prodiuseriams) ir autoriams.

Paskirstytas atlyginimas bus išmokėtas artimiausiu metu. Paskirstymas atliktas remiantis 2016 m. retransliuotomis 9 Lietuvos televizijų programomis: LRT, LNK, TV3, TV1, INFO TV, TV6, TV8, BTV, Lietuvos ryto televizija. Paskirstyme dalyvavo 453 audiovizualiniai kūriniai (77 filmai, 30 serialai ir 346 TV laidos), kurie per 2016 m. buvo retransliuoti daugiau nei 17 000 kartų.

Retransliavimo atlyginimo paskirstymas
AVAKA archyvas

Lietuvos teisių turėtojams buvo paskirstyta 215 343, 14 Eur suma. 2016 m. atlyginimo už audiovizualinių kūrinių retransliavimą buvo surinkta beveik 8% daugiau nei 2015 metais. Tai yra vienas didžiausių atlyginimų, surinktų per 6 asociacijos AVAKA veiklos metus.

Remiantis AVAKA surinktais duomenimis, buvo parengta trumpa ir koncentruota ataskaita apie 2016 m. Audiovizualinių kūrinių retransliavimo kabelinių operatorių tinklais paskirstymą. Ataskaitą skaitykite čia.

Tikimės, kad ataskaitoje pateikta informacija bus naudinga visiems TV ir Kino kūrėjams, įvertinant sektoriaus tendencijas ir asociacijos AVAKA veiklą.

Komentarai