fbpx
Naujienos

„Auksiniam gaubliui“ nominuoto animacinio filmo „Žmogus voras: į naują visatą“ titruose – rekordinis kiekis animatorių pavardžių

Kadras iš animacinio filmo „Žmogus voras: į naują visatą“
CLINIC 212 archyvas

140. Tiek animatorių pavardžių pateks į jau šį savaitgalį į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančio animacinio filmo „Žmogus voras: į naują visatą“ titrus. Tai – didžiausias šios srities profesionalų kiekis, kada nors dirbęs prie vieno „Sony Pictures“ animacijos šedevro. Už specialiuosius efektus atsakingas Danny Dimianas sako, kad ši juosta yra geriausia, ką minėtoji filmų gamintoja sukūrė per tris gyvavimo dešimtmečius ir tikrai ne veltui praėjusią savaitę paskelbta, jog filmas gavo pirmąjį rimtą įvertinimą – jis pretenduoja į „Auksinį gaublį“ geriausio animacinio filmo kategorijoje!

Animacinę juostą jau įvertino ir kritikai. Pavyzdžiui, svetainėje Rottentomatoes.com ji gavo net 99 procentus teigiamų recenzijų.

„Prieš pradėdami šį projektą, svajojome tik apie vieną – kad žiūrovai kino teatruose pajustų, kaip prieš jų akis atgyja komiksai. Tai bus visai naujas požiūris į Žmogų vorą ir visiškai naujas požiūris į animaciją“, – žada vienas iš juostos režisierių Bobas Persichettis.

Visi žino Žmogaus-voro istoriją: radioaktyvus voras įkanda Piteriui Parkeriui ir vaikinas tampa antžmogiškų galių turinčiu superherojumi. Tačiau ši istorija yra teisinga tik mūsų Visatoje. Tuo tarpu kitoje, paralelinėje Visatoje, po Žmogaus-voro kauke slepiasi paprastas Bruklino vaikinukas Mailsas Moralesas. Lygiai kaip mes nieko nežinome apie jį, jis lygiai taip pat nieko nežino apie mus ir mūsų Žmogų-vorą Piterį Parkerį. Būtent tokia neįprasta istorija ir atkeliauja į kino teatrus juostoje „Žmogus voras: į naują visatą“.

Trejus metus kurtame filme kompiuterinė animacija sklandžiai persipina su tradiciniu komiksų stiliumi, sukurdama unikalų reginį.

Filmas pasakos istoriją, kaip vieną dieną, Visatoms susilietus, Bruklino paauglys sužino apie tai, kad jis – toli gražu ne vienintelis. O netrukus vaikinas tuo įsitikina dar kartą. Ir dar. Ir dar. Viename taške persiklojus net kelioms paralelinėms Visatoms, Mailsas susipažįsta su savo kaukėtais kolegomis iš kitų pasaulių, tarp kurių – ir mergina, ir keistas padaras su straubliuku vietoj nosies.

Kiekvienas iš jų yra superherojus savame pasaulyje, tačiau dabar grėsmė iškyla visai multivisatai ir atskirai nė vienas iš jų nėra pajėgus pasipriešinti šiai grėsmei. Naujieji pažįstami netrukus išsiaiškina savo panašumus ir skirtumus bei suvokia, kad kiekvieno jų jėga slypi būtent išskirtinume. Kiekvienas Žmogus-voras yra kitoks ir unikalus. Ir tik suvieniję jėgas šie superherojai įstengs pasipriešinti galingam piktadariui ir apsaugoti nusistovėjusią pasaulių tvarką.

Kvapą gniaužiantis naujas visų pažįstamo kaukėto superherojaus istorijos skyrius „Žmogus voras: į naują visatą“ Lietuvoje pradedamas rodyti jau šį penktadienį, gruodžio 14 dieną.

Filmo anonsas:

Komentarai