fbpx
Naujienos

Benas Affleckas namuose įsirengė Betmeno urvą

Kadras iš filmo „Bėgančios kortos“ „Du kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Bėgančios kortos“
„Du kine“ archyvas

Aktorius Benas Affleckas džiūgauja – išsipildė viena didžiausių jo svajonių vaidinti legendinį komiksų herojų Betmeną. Niekam nebuvo paslaptis, kad B. Affleckas yra vienas didžiausių šio personažo gerbėjų, tačiau kai kurie šios jo aistros įrodymai nustebino net artimiausius aktoriaus draugus. Pasirodo, savo namuose B. Affleckas yra įsirengęs Betmeno urvą!

Nuo vaikystės žavėjęsis žmogaus šikšnosparnio personažu, B. Affleckas gavo vaidmenį Supermeno sagos „Plieno žmogus“ tęsinyje, kuriame Supermenas pirmą kartą istorijoje pasirodys viename filme kartu su Betmenu. Iki šiol Betmeną vaidinęs aktorius Christianas Bale’as atsisakė vaidinti šiame tęsinyje, nes pareiškė, kad jam Betmeno vaidmuo jau gerokai pabodo. Filmas kino teatruose turėtų pasirodyti 2015 metais.

Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų apie pagaliau išsipildžiusią B. Afflecko svajonę, aktoriaus draugas ir garsus režisierius Kevinas Smithas atskleidė, jog B. Affleckas taip stipriai garbina Betmeno personažą, kad savo namuose net įsirengė Betmeno urvą.

„Kartą jis pasikvietė mane į svečius ir atsivedęs į darbo kambarį tarė „Pažiūrėk į tai!“. Kambaryje buvo didžiulė graži knygų biblioteka, jis paspaudė mygtuką vienoje lentynų ir staiga  jos prasivėrė, – pasakojo K. Smithas. – Negalėjau tuo patikėti! Už lentynų slypėjo didžiulės patalpos. „Ar čia Betmeno urvas?“ – sušukau aš. Benas man paaiškino, kad tai panikos kambarys su Betmeno urvo įėjimu, kuriame šeima galėtų slėptis nuo pavojų.“

Šis netikėtas atradimas B. Afflecko namuose režisierių įtikino, kad nėra jokio aktoriaus, kuris Betmeno vaidmeniui tiktų labiau nei B. Affleckas. Būtent K. Smithas ir buvo tas žmogus, kuris busimo filmo režisieriui Zackui Snyderiui ir pasiūlė B. Afflecko kandidatūrą Betmeno vaidmeniui.

Kol vyksta dar tik pasiruošiamieji darbai busimam filmui, B. Affeckas laiko veltui neleidžia. Šiuo metu jis ruošiasi pasaulinei įtempto siužeto kriminalinės dramos „Bėgančios kortos“ (angl. „Runner Runner“) premjerai.

Filme „Bėgančios kortos“ pasakojama vargingai gyvenančio, bet apsukraus studento (jį įkūnija Justinas Timberlake’as) istorija. Sukčiavimo meną įvaldęs vaikinas tampa internetinio pokerio asu, tačiau visas kortas sujaukia diena, kai supratęs, kad pats buvo apgautas, jis ryžtasi susirasti jį pergudravusį sukčių (akt. B. Affleckas). Jam pasiseka ir… netrukus juodu tampa nenugalimais pokerio bendrininkais. Ir mirtinais priešais…

Įtraukiančio ir intriguojančiai pavojingo trilerio „Bėgančios kortos“ premjera Lietuvos kino teatruose, kaip ir visame pasaulyje, planuojama rugsėjo 27 d.

Filmo anonsas:

„Du kine“ informacija

Komentarai