fbpx
Naujienos

Betmeną suvaidinęs B. Affleckas: naujasis „LEGO Betmenas“ – kur kas kietesnis už manąjį

Kadras iš filmo „LEGO Betmenas. Filmas“
„ACME Film“ archyvas

Žmogų šikšnosparnį filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ suvaidinęs Benas Affleckas tikina, jog su nekantrumu laukė animacinės juostos „LEGO Betmenas. Filmas“ ne tik dėl savo atžalų, bet ir dėl to, kad palygintų pagrindinius personažus. 2014 metais „Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasis sulaukė ne kas kitas, o niūrusis kovotojas su blogiukais – Betmenas. Jo nuotykiai didžiuosiuose kino teatrų ekranuose – jau nuo šio savaitgalio, vasario 10 dienos.

„Kai ruošiausi Betmeno vaidmeniui, daug dėmesio skyriau fiziniam pasirengimui, koviniams veiksmams tobulinti ir panašiai. O šiam LEGO žmogeliukui užtenka tik juodojo Betmeno kostiumo ir sąmojo. Pavydžiu jam, jis kur kas kietesnis už manąjį herojų“, – juokiasi B. Affleckas.

Jam pritaria ir filmo režisierius Chrisas McKay’us. Pasak kūrėjo, buvo siekiama sukurti tokį superherojų, kuris patiktų ir vaikams, ir juos atlydėjusiems suaugusiems.

„Kai kuriuos sąmojus supras tik suaugusieji, toks buvo mūsų sumanymas. Norime, kad tėveliai nemiegotų kino teatrų kėdėse, o mėgautųsi animacine juosta ne mažiau už vaikus“, – sako jis.

Juostą puikiai įvertino ir kino kritikai. Ji gavo net 98 proc. teigiamų atsiliepimų specialiame kino vertintojų portale „Rotten Tomatoes“.

Lietuviškai filmą įgarsino žinomi aktoriai – Gytis Balčiūnas (Betmenas), Algirdas Dainavičius (Džokeris), Vaidas Baumila (Supermenas), Vytas Rašimas (Daktaras), Petras Venslova (Albertas), Benita Vasauskaitė (Harlė Kvin), Joana Čižauskaitė (Barbara), Vidas Petkevičius (Komisaras Gordonas), Marcelė Zikaraitė (Kompiuteris Betmeno namuose), Adelė Teresiūtė (Moteris Katė), Dainius Jankauskas (Robinas).

Specialiųjų animacinių efektų kupinas filmas „LEGO Betmenas. Filmas“ į Lietuvos vaikų širdis ir kino teatrų ekranus atkeliauja jau vasario 10 dieną.

Štai juostos anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"