fbpx
Naujienos

Blake Lively sugrįžimas į kiną: kaip „Liežuvautojos“ žvaigždė virto stiliaus ikona filme „Adelainos amžius“

Kadras iš filmo „Adelainos amžius“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Adelainos amžius“
„ACME Film“ archyvas

Populiarus amerikiečių serialas „Liežuvautoja“ išgarsino gražuolę aktorę Blake Lively. Lengvabūdišką turtuolę Sereną van der Woodsen jame įkūnijusi mergina tapo viena labiausiai paparacų medžiojamų garsenybių, jos veikla už filmavimo aikštelės ribų ir garderobo pasirinkimai tapo viena labiausiai aptariamų pramogų pasaulio aktualijų. Jau šį penktadienį į Lietuvos kino teatrus atkeliauja romantinė drama „Adelainos amžius“ (angl. „Age Of Adaline“), kuriame B.Lively sužerėjo naujomis spalvomis – brandžiu moteriškumu ir santūria elegancija.

Aktorė papasakojo „The Independent“, kad suvaidinti amžinai 29-erių esančią moterį jai buvo kur kas didesnis iššūkis, nei įkūnyti išpaikusią gražuolę seriale „Liežuvautoja“, kuris JAV buvo baigtas transliuoti 2012-aisiais. Tais pačiais metais B.Lively ištekėjo už aktoriaus Ryano Reynoldso.

Po vaidmens 2012-ųjų filme „Laukiniai“ šviesiaplaukės aktorės kine gerbėjai nebeišvydo iki pat dabar – kaip sako ji pati, jai reikėjo pertraukos, ypač po penkerius metus trukusios kelionės su „Liežuvautoja“. „Kai tiek metų darai vieną dalyką, labai lengva pasiduoti ir „įjungti autopilotą“ – tai blogas įprotis. Nebesijaučiau gerai, buvau labai išsekusi, norėjau laiko sau. Iškart po vidurinės pradėjau filmuotis seriale „Liežuvautoja“. Tvarkaraštis buvo griežtas – dirbome 10 mėnesių per metus. Likusius du filmavausi filmuose. Niekada neturėjau laiko atsipūsti ir pagalvoti – ką daryti toliau?“ – kalbėjo 27-erių B.Lively. Jauna moteris praėjusių metų gruodį susilaukė dukters James.

Kadras iš filmo „Adelainos amžius“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Adelainos amžius“
„ACME Film“ archyvas

Anot B.Lively, per gerus dvejus metus ji spėjo pasiilgti darbo kine, o „Adelainos amžius“ – geriausia įmanoma sugrįžimo juosta. B.Lively herojė Adelaina – kur kas gilesnis personažas nei kuris nors iš jos vaidintų iki šiol. Nors herojė gyvena įdomų gyvenimą, jame netrūksta liūdesio – laikui nepavaldi moteris priversta stebėti, kaip sensta jos pačios dukra, kurią įkūnijo žinoma aktorė Ellen Burstyn.

„Daugelio aktorių svajonė suvaidinti vieno ar kito laikmečio filmuose, ką jau kalbėti apie juostą, apjungiančią net keletą jų. Tokia patirtis labai reta. Galėjau išnagrinėti, kaip moterys elgėsi kiekvieną dešimtmetį, kaip kito jų manieros, elgesys, išvaizda. Man, kaip merginai, mėgstančiai dizainą, darbas filme „Adelainos amžius“ buvo tiesiog neįkainojamas. Ko verta vien juostos apranga, plaukų stilistų ir grimerių darbas. Kitas mano milžiniškas džiaugsmas – galimybė dirbti su E.Burstyn ir Harrisonu Fordu“, – sakė B.Lively.

Įdomu tai, jog aktorei buvo leista dalyvauti renkantis filmo kolegas. „Kadangi buvau pirmoji, pasirinkta šiam projektui, tiesiog maldavau Ellen ir Harrisono sau į kompaniją“, – šypsojosi ji.

Svajinga laikui nepavaldaus gyvenimo istorija su glėbiu meilės ir kruopele stebuklo – Lietuvos kinuose jau nuo gegužės 1 dienos.

Filmo „Adelainos amžius“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"