fbpx
Naujienos

Bus kuriamas filmas apie vieną iš A. Warholo mūzų Nico

Nico Šaltinis - classyceleb.com
Nico
Šaltinis – classyceleb.com

Dar neseniai spaudoje buvo skelbiama apie naują biografinį filmą, pasakojantį apie legendinę popkultūros ikoną Andy Warholą, kurį suvaidins šiuo metu itin populiarus Jaredas Leto. Kino industrijoje pasirodė naujiena apie dar vieną asmenybę iš garsiųjų A. Warholo „Fabriko“ laikų, apie kurią bus kuriamas biografinis filmas. Nico – grupės „The Velvet Underground“ narė – sulaukė savo akimirkos kino pasaulyje.

Atlikėją ir modelį įkūnys šiais metais Berlyno kino festivalyje „Sidabrinį lokį“ laimėjusi danų aktorė Trine Dyrholm, kurią galėjote išvysti „Kino pavasaryje“ rodytame Thomo Vinterbergo filme „Komuna“ (Kollektivet, 2016). Filmą režisuos italų režisierė Susanna Nicchiarelli, kino festivalių mylėtojams geriausiai žinomai dėl jos debiutinio filmo „Cosmonauta“ (2009).

„Kaip vienąkart pasakė Andy Warholas, dauguma žmonių mano, kad po buvimo „The Velvet Underground“ ir „Fabriku“, ir po turėjimo lytinių santykių su dauguma roko žvaigždžių, Nico tapo „stora narkomane“ ir išnyko“, – teigė režisierė, kurios filmą nuspręsta finansuoti Romos kino festivalio industrijos dienų metu.

Filme bus rodomi paskutiniai Nico gyvenimo metai – 1988-ieji, kuomet jai buvo 48-eri. S. Nicchiarelli rašydama scenarijų naudojosi jos sūnaus Ari ir paskutiniojo prodiuserio Alano Wise`o atsiminimais apie paskutinius jos gyvenimo metus. „Nico, 1988“ filmavimas prasidės lapkričio 7 dieną Italijoje, vėliau bus filmuojama Belgijoje ir Vokietijoje, iš kur Nico ir yra kilusi. Kaip teigiama, visas originalias dainas įrašys pati aktorė Dyrholm.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai