fbpx
Naujienos

Būtent Jennifer Lawrence įkalbėjo Shailene Woodley atlikti pagrindinį vaidmenį futuristiniame filme „Divergentė“

Kadras iš filmo „Divergentė“  „ACME Films“ archyvas
Kadras iš filmo „Divergentė“
„ACME Films“ archyvas

Naujojo futuristinio veiksmo filmo „Divergentė“ (angl. „Divergent“) pagrindinę heroję Beatrisę Prior-Tris įkūnijusi aktorė Shailene Woodley šiomis dienomis kone viena labiausiai aptariamų aktorių Holivude. Talentingos 22-ejų amerikietės atvaizdas puošia žurnalų ir pramogų portalų puslapius, o gerbėjai negali atsižavėti jos šiluma ir paprastumu. Ypač dažnai pasigirsta kalbų, kad savo būdu ir karjeros tėkme Sh.Woodley primena visuomet gerai nusiteikusią Jennifer Lawrence.

Nors merginų panašumas sąlyginis, bendrumų jos išties turi – abi suvaidino narsias kovotojas stilistiškai tokių pat bruožų turinčiuose filmuose „Bado žaidynės“ ir „Divergentė“. Beje, kaip žurnalistams papasakojo Sh.Woodley ir studijos „Lionsgate“ atstovai, aktorė filme „Divergentė“ vaidinti sutiko ne be J.Lawrence pagalbos.

Interviu su „The Hollywood Reporter“ žurnalistais vienas „Lionsgate“ kompanijos vadovų Erikas Feidas tikino paprašęs „Oskarą“ jau pelniusios J.Lawrence pagalbos įkalbant sparčiai šlovės laipteliais kopiančią Sh.Woodley filmuotis naujoje juostoje. „Nežinau, kas nutiko, bet pasikalbėjusi su Jennifer Shailene pasakė: „Gerai, filmuosiuosi, pradėkime kalbėtis apie darbą“, – prisiminė jis.

Pačios Sh.Woodley teigimu, jos su J.Lawrence susirašinėjo elektroniniu paštu. „Jennifer parašė: Privalai tai padaryti, niekuomet nesigailėsi šio vaidmens. Taip, bus sudėtingų dalykų, bet juos atpirks nuostabios akimirkos, kurias patirsi pasinaudojusi šia proga“, – ją imtis vaidmens įkvėpusius žodžius prisiminė aktorė.

Tris vaidmuo – iki šiol artimiausias

Dabar, likus vos daugiau kaip savaitei iki filmo „Divergentė“ premjeros, Sh.Woodley yra tikra, kad nesuklydo. „Išties esu panaši į savo heroję. Mes abi remiamės tokiu principu – kovok, o ne bėk nuo sunkumų. Ir aš, ir Tris esame kovotojos. Kita vertus, užaugau su tėvais, kurie abu yra psichologai. Tad atjauta ir nesavanaudiškumas man buvo skiepijami nuo 2-ejų. Greta buvimo drąsia kovotoja aš, kaip ir Tris, esu jautri ir rūpestinga“, – sakė ji.

Išskirtinių Sh.Woodley portretų, darytų „The Hollywood Reporter“, pamatyti galite čia:

http://www.hollywoodreporter.com/gallery/divergent-star-shailene-woodley-portraits-685988

Filme „Divergentė“ žiūrovai išvys ateities Žemės versiją, kurioje pagal asmenines savybes žmonės skirstomi į Pasiaukojančiuosius, Taikinguosius, Sąžininguosius, Ryžtinguosius ir Išmintinguosius. Visi nepateisinantys lūkesčių, nepritampantys ar kitaip netinkami sistemai tiesiog pašalinami. Tris turi slėpti esanti ypatinga, mat ji – grėsmė tobulai visuomenei.

Filmą „Divergentė“ režisavo amerikiečių kino kūrėjas N.Burgeris, žinomas kaip 2011-ųjų juostos „Šalutinis efektas“ ir 2006-ųjų filmo „Iliuzionistas“ režisierius. Naujojo jo darbo scenarijus sukurtas pagal to paties pavadinimo Veronicos Roth romaną, išleistą 2011-aisiais.

Fantastinis ateities pasaulis, kova už vietą bendruomenėje, meilę ir pasipriešinimas tobulai sistemai Lietuvos kino teatruose jau nuo kovo 28 dienos.

Filmo „Divergentė“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"