fbpx
Naujienos

Channingas Tatumas ir Jonah Hillas šturmuos koledžą naujojoje komedijoje „Nevykėliai po priedanga 2“

„Nevykėliai po priedanga 2“ „ACME Film“ archyvas
„Nevykėliai po priedanga 2“
„ACME Film“ archyvas

Neseniai milžiniškos sėkmės visame pasaulyje su „Lego filmu“ sulaukę kino kūrėjai Philas Lordas ir Christopheris Milleris rengiasi ir vėl kino sales pripildyti juoko – jau po mėnesio, birželio 13 dieną, Lietuvą pasieks naujoji jų komedija „Nevykėliai po priedanga 2“. Šiame filme pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Channingas Tatumas ir Jonah Hill, darsyk virtę slapta dirbančiais policijos pareigūnais.

Pirmoji juosta apie nevykėlius policininkus, kuriems buvo duota užduotis grįžti į vidurinę mokyklą ir ten sunaikinti narkotikų platintojų tinklą, vien JAV uždirbo įspūdingą sumą, net 138 mln. JAV dolerių. Šįsyk mokyklą baigusių Dženko (akt. Ch Tatumas) ir Šmito (akt. J.Hillas) laukia nauja misija – jie keliauja į koledžą. Čia, kaip žinia, vyksta audringiausi vakarėliai ir beprotiškiausios varžybos, o kur žmonės taip dažnai pameta galvas, neapsieina be narkotikų tinklo vadeivų įsikišimo. Gavę užduotį infiltruotis į koledžo gyvenimą Dženko ir Šmitas elgiasi kaip kuris išmano – stuomeningas Dženko neria į futbolo komandos gretas, o Šmitas pasirenka dalyvavimą meninio būrelio veikloje.

Šįsyk po priedanga dirbantiems pareigūnams galvos skausmą keliantys narkotikų prekeiviai dar galingesni ir sunkiau išaiškinami. Juolab ne pirmos jaunystės studentams, nepaisant visų kurioziškų situacijų, pavyksta įsijausti į koledžo gyvenimą. Dėl to Dženko ir Šmito draugystė sušlubuoja, o ją išsaugoti – dar viena užduotis, ko gero, net svarbesnė už jų pirminę misiją.

Veiksmo kupiname „Nevykėliai po priedanga 2“ anonse žiūrovai gali išvysti visą eilę šypseną keliančių akimirkų. Pirmiausia šauniais policininkais besistengiantys būti Dženko ir Šmitas susiduria su „meksikietišku vilkolakiu“, o jų susitikimo pasekmė – sunaikinama pusė miesto uosto. Viršininkas nusprendžia, kad vienintelė išeitis susekti narkotikų prekeivius, išsiųsti po priedanga jau dirbusį duetą į koledžą. Ten vyrukų laukia pasiutęs šėlsmas paplūdimyje, gaudynės, intrigos brolijose ir, žinoma, karštos bei kovingai nusiteikusios merginos.

Komedijoje „Nevykėliai po priedanga 2“ publiką taip pat juokins aktoriai Dave‘as Franco, Ice Cube, Nickas Offermanas, Peteris Stormare ir kiti. Nuotaikinga komedija apie apsimetėlius studentus į Lietuvą atkeliaus birželio 13 dieną.

Filmo „Nevykėliai po priedanga 2“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"