fbpx
Naujienos

Chloe Grace Moretz herojei dramoje „Jei pasilikčiau“ teks rinktis gyvenimą be šeimos arba mirtį

Kadras iš filmo „Jei pasilikčiau“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Jei pasilikčiau“
„ACME Film“ archyvas

Klasikinės muzikos garsai, šeima, draugystė ir paaugliška, tačiau dėl to nemažiau tikra meilė, – tokius motyvus žiūrovai išvys naujame, jausmingame filme „Jei pasilikčiau“ (angl. „If I Stay“), kuris Lietuvą pasieks rugpjūčio pabaigoje. Pagrindinė, dramatiška tarp mirties ir gyvenimo besiblaškančios merginos rolė teko jaunajai aktorei Chloe Grace Moretz, ypač meistriškai mokančiai įkūnyti skausmingus išgyvenimus.

Pernai pagrindinį vaidmenį siaubo filme „Kerė“ atlikusi 17-metė šįsyk kino ekranuose atrodys romi, gyvenimu džiaugtis siekianti mergina, turinti talentą muzikai ir grojanti violončele.

Drama „Jei pasilikčiau“ buvo sukurta pagal Gayle Forman 2009-aisiais išleistą to paties pavadinimo romaną. Šio centre – 17-metė Mia. Iš dalies ji trokšta muzikės karjeros ir svajoja mokytis prestižinėje Niujorko Julliard mokykloje, tačiau merginos širdis linksta žengti kitu keliu ir likti su jos gyvenimo meile, maištinguoju rokeriu Adamu (akt. Jamie Blackley).

Draskoma būtinybės priimti sprendimą Mia laužo galvą, tačiau netrukus visos svajonės subyra į šipulius. Nekaltu šeimos pasivažinėjimu turėjusi būti kelionė virsta kraupia avarija, kurios metu žūsta Mios tėvai ir mažasis brolis Tedis. Pačios merginos gyvenimas pakimba ant plauko, ją ištinka koma.

Filmo anonse viena iš ligoninės seselių taria Miai: „Štai paslaptis, vakeli. Ar gyvensi, ar mirsi, viską sprendi tu. Kad ir kokia kova tavyje vyktų, privalai ją išspręsti dabar“. Šie žodžiai pranašiški, mat paauglė juos girdi – jos sielai pavyko atskirti nuo kūno, ji mato įvykius iš šalies. Miai prieš akis prabėga gražiausi jos gyvenimo prisiminimai, o kol likę artimieji ir bičiuliai buriasi prie jos palatoje, merginai tenka spręsti – ar grįžti į gyvenimą, kuris bus nepakeliamai sunkus netekus artimųjų, ar keliauti į anapilį jiems įkandin.

Ko gero, sudėtingiausią savo gyvenimo klausimą sprendžianti Ch.Grace Moretz ir tikros meilės galia filme „Jei pasilikčiau“ Lietuvą pasieks nuo rugpjūčio 29 dienos.

Dramatiško, tačiau šilto filmo „Jei pasilikčiau“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"