fbpx
Naujienos

„Cinamon“ gimtadienis– 10 metų kino įspūdžių

 „Cinamon“ gimtadienio plakatas
„Cinamon“ gimtadienio plakatas

Gruodžio 7-11 dienomis kino centras „Cinamon“ 10-ojo gimtadienio proga žiūrovus pakvies dar kartą pažiūrėti geriausius lietuvių ir užsienio kino kūrėjų darbus. Lankytojai išskirtinių seansų metu galės dar kartą pamatyti populiariausias lietuviško kino juostas, pritraukusias pilnutėles sales bei išvysti geriausius ir laukiamiausius šių metų užsienio kūrėjų darbus.

10-ojo gimtadienio proga – 20 specialių seansų

Jei švęsti – tai švęsti. Šiemet kino centras „Cinamon“ gimtadienį švęs visą savaitę. Lankytojai kviečiami į išskirtinę gimtadienio savaitę su specialia programa. „Per 10 metų kino mylėtojams dovanojome daugybę nepamirštamų įspūdžių. Gimtadienio metu norime padėti dar kartą susitikti su mėgstamiausiais herojais ir iš naujo atrasti pamiltas istorijas,“ – teigia renginio organizatoriai.

„Cinamon“ gimtadienio programą sudaro 20 išskirtinių seansų, kurių metu bus rodomi 13 daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukę filmai.

Mažiausiems žiūrovams – susitikimas su pamiltais pasakų herojais

Gimtadienio savaitės metu jaunieji kino mėgėjai turės galimybę didžiajame ekrane dar kartą susitikti su mylimiausiais pasakų herojais: mėlynosiomis papūgomis Žydrūnu ir Pupa („Rio 2“), princesėmis Elza ir Ana („Ledo šalis“) ir šiemet į kino ekranus persikėlusiu Egziuperi Mažuoju Princu.

Šie filmai parinkti neatsitiktinai. „Tai filmai, kurių veikėjus vaikai jau pažįsta. „Ledo šalis“ ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje sumušė lankomumo rekordus ir tapo sėkmingiausiu visų laikų animaciniu filmuku. Su rašytojo Antuano de Sent-Egziuperi „Mažuoju princu“ užaugo ne viena karta. Šiemet žiūrovams pristatyta režisieriaus Marko Osborne ekranizacija – naujas ir modernus žvilgsnis į daugeliui gerai žinomą istoriją,“ – sakė organizatoriai.

Išskirtiniais seansai vaikams – kiekvieną dieną 18:15 val.

Žiūrovų pamėgti lietuviški filmai

Kino centras „Cinamon“ gimtadienio savaitės metu žiūrovams suteiks galimybę dar kartą išvysti populiariausias lietuvių kurtas kino juostas. Per 10 metų žiūrovams pristatyta daugybė įvairiausių filmų, vis dėlto lietuvius gausiausiai traukia savų kūrėjų darbai. „Cinamon“ gimtadienio metu žiūrovai galės dar kartą pamatytį keturis visų laikų populiariausi „Redirected / Už Lietuvą!“, „Tadas  Blinda. Pradžia“ „Nepatyręs“ ir „Valentinas vienas“. Gimtadienio programoje žiūrovai ras ir naujausią lietuvišką šedevrą – Žemaitės apysakos „Kunigo naudą velniai gaudo“ ekranizaciją.

Kritikų išliaupsinti ir laukiamiausi šių metų filmai

Į „Cinamon“ gimtadienio programą įtraukti ir kritikų išliaupsinti bei žiūrovų laukti šių metų filmai. Tarp jų –  geriausia metų juosta vadinamas režisieriaus Ridley Scott darbas „Marsietis“, kurtas glaudžiai bendradarbiaujant su NASA specialistais. Taip pat itin laukiama finalinė „Bado žaidynių dalis“, naujausias kvapą gniaužiantis Džeimso Bondo filmas „Spektre 007“, kritikų ir žiūrovų išgirta veiksmo drama „Sicario: narkotikų karas“ bei  „Nuostabaus proto“ ir „Apolo 13“ režisieriaus Rono Howardo filmas „Vidury vandenyno“, paremtas tikra istorija, įkvėpusia Hermaną Melvilį parašyti savo garsųjį romaną „Mobis Dikas“.

„Cinamon“ gimtadienis vyks gruodžio 7-11 dienomis, kino centre „Cinamon“, PLC „Mega“, Islandijos pl. 32.

Bilieto kaina į gimtadienio seansus – 2,4 eur.

Daugiau informacijos apie gimtadienio programą internetiniame puslapyje www.cinamonkinas.lt/gimtadienis

Komentarai