fbpx
Naujienos

Dar daugiau sudaužytų „Peugeot“ automobilių komedijoje „Taksi 5“

Kadras iš filmo „Taksi 5“

Nors nuo pirmojo, jau kultiniu tapusio „Taksi“ filmo praėjo 20 metų, žymiojo Luko Besono užsukta franšizė vis dar sėkmingai gyvuoja ir į didžiuosius kino ekranus atveža jau penktąjį filmą – „Taksi 5“ (orig. „Taxi 5“).

Kaip ir galima tikėtis, naujausiame „Taksi“ frančizės filme pagrindiniuose vaidmenyse išvysime jau klasika tapusį „Peugeot“ ekipažą – nemokantį vairuoti policininką bei profesionalų taksi vairuotoją. Tačiau žiūrovų laukia vienas didžiulis pokytis.

Nors franšizėje lieka kai kurie ankstesnių filmų aktoriai, taksi vairuotoją Danielį bei policininką Emilijaną vaidinę aktoriai, atitinkamai, Samy Naceri ir Frederic Diefenthal, penktoje dalyje nepasirodys.

Kadras iš filmo „Taksi 5“

Šįkart veiksmo centre atsidurs visiškai nauji herojai – bebaimis policininkas ir tikras virtuozas Silvenas (akt. Franck Gastambide), kuris kartu su Danielio sūnėnu Edžiu (akt. Malik Bentalha) mėgins suderinti išskirtinius vairavimo įgūdžius su Paryžiaus policininko ženkleliu.

Filme išvysime vieną iš gerai pažystamų franšizės veidų, aktorių Bernard Farcy. Ir nors jo personažas, policijos komisaras Žeraras Žiberas pakilo karjeros laiptais ir tapo Marselio meru, būtent Žerarui priklauso idėja sugražinti prancūzišku greičio etalonu tapusį baltąjį „Peugeot“ automobilį atgal į gatves, kad naujieji herojai padėtų sutramdyti juvelyrikos salonus įžūliai apiplėšinėjančių, galingais „Ferrari“ automobiliais besinaudojančių, italų vagių šutvę.

Be naujų veidų, naujausiame serijos filme kino fanai gali tikėtis išvysti tai, dėl ko ir pamėgo šią franšizę – kvailus policininkus darančius juokingus dalykus, dažniausiai sunaikindami savo „Peugeot“ ar „Citroen“ į civilių ar net vieni į kitų automobilius.

Nuotykių komedija „Taksi 5“ kinuose nuo balandžio 13 d.

Komentarai