fbpx
Naujienos

Darrenas Aronofsky atsisako pasakoti apie savo naująjį filmą

Kadras iš filmo „motina!“

Iki naujausio režisieriaus Darreno Aronofsky filmo „motina!“ (angl. „mother!“) premjeros Lietuvoje likus mažiau negu dviem mėnesiams, filmo kūrėjai vis dar šykšti detalių apie filmo siužetą ir jo kūrimo užkulisius. Kaip praneša Vulture, slaptumas ir miglota informacija apie juostą yra ne jos reklaminės kampanijos dalis, o režisieriaus įgeidis. Nors šiuolaikinėje pramonėje tokie filmo kūrėjų norai galėtų būti pavadinti anomaliniais, kino studijai Paramount teliko patenkinti D. Aronofsky užgaidą ir leistis į avantiūrą – žiūrovams pardavinėti katiną maiše, pažymėtą garsaus kino kūrėjo ir aktorių pavardėmis.

Kultiniais tapusių filmų „Rekviem svajonei“, „Juodoji gulbė“ ir „Pi“ kūrėjas D. Aronofsky septintąjį savo režisuotą filmą pristatys Toronto bei 74-ajame Venecijos kino festivaliuose. Paklaustas apie perdėtą slaptumą, vyras tvirtina esąs įsitikinęs tuo, jog prieš filmo peržiūrą žiūrovas turi turėti tik minimalias žinias apie jį. „Noriu, kad žiūrovas būtų pasiruošęs išvysti įtempto siužeto reginį. Jūs žinote, jog, anot siužeto, filmo veikėjams teks susidurti su baisia paslaptimi, kurios link jis jus nuves, tačiau eiti turite tik tuomet, jeigu sutinkate patirti aštrius pojūčius“, – miglotai kalba D. Aronofsky. „Šis filmas kitoks negu tai, ką šiais laikais matote kine. Jeigu turite apetitą tokiems reginiams, tuomet paruošėme jums skaniausią patiekalą“, – intriguoja režisierius, mistinį siaubo trilerį „motina!“ vadinantis filmu „apie meilę, ištikimybę ir pasiaukojimą“ bei tikinantis sugrįžęs prie savo mėgstamiausio kino žanro, kuris ir tapo vizitine jo kūrybos kortele.

Anot paslaptingojo filmo siužeto, jaunavedžiams (akt. Jennifer Lawrence ir Javier Bardem) įsikūrus dideliame užmiesčio name, įsimylėjėliai mėgaujasi laime ir imasi kurti svajonių būstą. Ramią kasdienybę sudrumsčia sykį ant namų slenksčio išdygę paslaptingi nepažįstamieji (akt. Ed Harris ir Michelle Pfeiffer), kurių pasirodymas ne tik sugriauna namuose tvyrojusią ramybę, tačiau ir tampa išbandymu jaunavedžių santykiams. Ar įsimylėjėliams pavyks išgelbėti idiliška atrodžiusią santuoką? O galbūt visa tai tebuvo iliuzija?.. Atsakymai Lietuvos kinuose jau nuo spalio 27-osios.

Komentarai