fbpx
Naujienos, Veiksmo filmai

Dėl B. Afflecko filmo „Nakties įstatymai“ kalbos akcentą pakeitusi Z. Saldana nebesusikalbėjo su savo vaikais

Kadras iš filmo „Nakties įstatymai“
„ACME Film“ archyvas

Sausio 20 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysiančiame kriminaliniame trileryje „Nakties įstatymai“ pamatysime tokias Holivudo superžvaigždes, kaip Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Scottas Eastwoodas, o pagrindinį vaidmenį atlieka pats filmo režisierius, scenarijaus autorius bei prodiuseris B. Affleckas. Filmas pasakos Bostono policijos kapitono sūnaus Džo (kurį vaidina pats B. Affleckas) istoriją, kuris nusprendžia, kad gyventi dorai – ne jo būdui ir išvyksta į Floridą, kur pasineria į nelegalaus alkoholio rinką. Vieną iš itin ryškių vaidmenų juostoje atlieka Z. Saldana, kuriai taip pat teko blogiukės vaidmuo.

„Vaidinu nelegaliais darbeliais užsiimančią moterį, kuri drauge su šeima atvyksta iš Kubos ir ima verslauti drauge su broliu Estebanu. Žinote, manau, kad šis personažas man labai tiko – iš tiesų gyvenime esu gangsterė. Man patinka valdyti situaciją ir visur vadovauti. Tačiau tarp manęs ir Gracielos yra skirtumas – stengiuosi gyventi teisingai, nepažeidinėti įstatymų ir niekuomet nerizikuočiau laisve dėl didesnių pajamų“, – pasakoja milijardus iš vaidmenų jau spėjusi susižerti Z. Saldana.

38-erių aktorės šeima iš tiesų yra kilusi iš Lotynų Amerikos, tad kalbėti su kubietišku akcentu prieš filmavimo kameras moteriai nebuvo labai sudėtinga.

„Mano mama, seneliai, patėvis yra kilę iš Lotynų Amerikos, mama kalba su kubietišku akcentu, tad neteko mokytis naujų dalykų, tiesiog daugiau pabendrauti su giminėmis. Tiesa, prisipažinsiu, kalbėti laužyta anglų kalba, kai visą gyvenimą stengiesi bendrauti taisyklingai, nebuvo labai jau lengva. Kad įsijausčiau į vaidmenį ir namuose su vaikais ėmiau kalbėti taip, kaip mano personažas. Iš pradžių jie beveik nieko nesuprato, bet džiaugiuosi, kad taip susipažino su savo šaknimis“, – sako dvimečių dvynių Cy ir Bowie mama.

Po filmo „Operacija Argo“ sėkmės, kuomet juosta pelnė net tris „Oskarus“,  į režisieriaus kėdę grįžtančio B. Afflecko filmas „Nakties įstatymai“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau sausio 20 dieną.  Beje, iš pradžių pagrindinis vaidmuo buvo pasiūlytas Leonardo DiCaprio, tačiau šis dėl daugybės dar anksčiau pradėtų darbų nusprendė tapti tik trilerio prodiuseriu.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"