fbpx
Naujienos

Dėl komedijos „Nevykėliai po priedanga“ vulgarokai susilažinę Jonah Hillas ir Channingas Tatumas dar neatsiteisė

„Nevykėliai po priedanga 2“ „ACME Film“ archyvas
„Nevykėliai po priedanga 2“
„ACME Film“ archyvas

Aktoriai Channingas Tatumas ir Jonah Hillas – puikus ekrano duetas, tuo kino mėgėjai įsitikinti galėjo 2012-aisiais kone iki nugriuvimo kvatodami stebėdami jų komediją „Nevykėliai po priedanga“. Šįsyk nelaimėliams policijos pareigūnams ir vėl teks apsimetinėti, tačiau jau ne vidurinės mokyklos moksleiviais, o koledžo studentais. Tiesa, dabar, prieš pat naujojo filmo „Nevykėliai po priedanga 2“ premjerą, žurnalistai prisiminė J.Hillo prieš dvejus metus Ch.Tatumui praloštas itin pikantiškas lažybas.

Aktoriai susilažino 2012-ųjų kovą, kuomet J.Hillas kolegai davė N-18 reitingo vertą pažadą. Komikas drąsiai pareiškė, kad jei jų komedija surinks daugiau kaip 35 mln. JAV dolerių, jis bučiniu apdovanos Ch.Tatumo pasididžiavimą. Galutinis pirmojo filmo „Nevykėliai po priedanga“ atidarymo savaitgalio rezultatas buvo 36,3 mln. JAV dolerių, tačiau J.Hillas dėl suprantamų priežasčių savo pažado vykdyti neskubėjo. Tą naujausiame interviu žurnalui „GQ“ pasakė pats Ch.Tatumas.

„Dar nepriverčiau jo to padaryti. Turbūt kiekvienas gali suprasti kodėl. Tai itin prastos lažybos pralaimėti, bet ne ką geresnės laimėti. Bet, žinoma, kažkuriuo momentu galėčiau pasimėgauti jo gėda, čia mano slaptas koziris. Jonah stengiasi jokiais būdais nekalbėti šia tema. Kita vertus, jis mano draugas. Jei nepadarytų man ko nors siaubinga, vargu ar kada nors pareikalaučiau jo išpildyti lažybų sąlygas. Tai visiems laikams pakeistų mūsų santykius“, – juokėsi aktorius. Ko gero, pasikeistų ir gerbėjų požiūris į Ch.Tatumą, kuris nuolat mirga seksualiausių Holivudo vyrų topų sąrašuose. Vargu ar tokiu vyrišku pokštu džiaugtųsi ir jo žmona, aktorė Jenna Dewan-Tatum.

Nors pats J.Hillas detaliai lažybų ir pikantiškos jų sąlygos detaliai paaiškinti „GQ“ nepanoro, jis pasakė šį tą, kas suteikia tokioms kvailokoms lažyboms pagrindą. „Channingas ir aš prišnekame daugybę kvailysčių, kai išgerinėjame drauge“, – išsidavė jis. Kol kas abu aktoriai neatskleidžia, ar prieš naujosios komedijos „Nevykėliai po priedanga 2“ premjerą vėl ėmėsi kokių nors lažybų.

Nuotaikinga komedija „Nevykėliai po priedanga 2“apie apsimetėlius studentus į Lietuvą atkeliaus birželio 13 dieną.

Naujasis filmo „Nevykėliai po priedanga 2“ anonsas (N-16):

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"