fbpx
Naujienos

Dėl vaidmens filme gražuolė aktorė nusiskuto plikai

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“  „Du kine“ archyvas
„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ plakatas
„Du kine“ archyvas

Gražuolė aktorė Shailene Woodley visą gyvenimą didžiavosi savo itin vešliais ir ilgais plaukais, tačiau karjera kine jai kur kas svarbesnė už įvaizdį, todėl nė nedvejojusi dėl vaidmens filme „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ ji nusirėžė savo gražiuosius plaukus.

Sh. Woodley filme „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ įkūnija vėžiu sergančią septyniolikmetę. Pranešama, kad mintis dėl vaidmens nusiskusti galvą plikai buvo pačios aktorės. Nukirptus plaukus ji paaukojo organizacijai, kuri vėžiu sergantiems vaikams gamina perukus.

„Žinau, kad mintis nusikirpti plikai ir plaukus paaukoti mūsų organizacijai buvo pačios Shai idėja, o apie tokį jos pasiryžimą nežinojo nė filmą kurianti studija, – apie kone žygdarbiu tapusį Sh. Woodley poelgį pasakojo perukus gaminančios organizacijos atstovas. – Tai buvo labai drąsus ir įkvepiantis žingsnis, paskatinęs ir kitus susimąstyti apie tai, ką patiria žmonės dėl ligos netenkantys plaukų.“

Itin jautrioje ir širdį virpinančioje dramoje „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, kuriai Sh. Woodley paaukojo savo plaukus, atskleidžiama jaudinanti sunkiai sergančios merginos istorija ir jos kovą už teisę palikti savo žymę pasaulyje.

Filmas sukurtas pagal populiarų jauno amerikiečių rašytojo Johno Greeno to paties pavadinimo romaną, kuris šį pavasarį buvo išleistas ir Lietuvoje. Šis romanas visame pasaulyje sulaukė stulbinančios sėkmės ir puikaus kritikų įvertinimo. Unikalu tai, kad ir knygos, ir filmo herojės Heizelės Lankaster prototipas – reali mergina Esthera Earl, kuri kovodama su klastinga liga „Youtube“ kanale kūrė savo video dienoraštį.

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ – tai šviesi, šilta ir įkepianti istorija po kurios kiekvienas į savo paties gyvenimą pažvelgs visai kitomis akimis. Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo birželio 20 d.

Filmo anonsas:

 

Komentarai