fbpx
KINFO apdovanojimai

Dėl žiūrovų balsų toliau varžysis filmai „Lošėjas“, „Redirected/Už Lietuvą!“ ir „Šventa karvė“

„KINFO apdovanojimai“ 2015
„KINFO apdovanojimai“ 2015
„KINFO apdovanojimai“ 2015

Šiandien skelbiama antrojo balsavimo etapo pradžia. Dabar kiekvienas balsas lems, kam atiteks stilizuotos VHS kasetės – „KINFO apdovanojimas“. „Iš kiekvienos kategorijos į antrąjį etapą pateko po tris nominantus, už kuriuos daugiausiai balsavo žiūrovai. O visi animacinių filmų kategorijos nominantai taip pat pateko į antrąjį etapą, nes jų šiais metais sukurta tiek nedaug“, – paaiškino už balsavimo priežiūrą atsakingas Donatas Mincė.

Šiais metais dėl geriausio Lietuviško filmo įvertinimo varžysis juostos – „Lošėjas“, „Redirected/Už Lietuvą!“ ir „Šventa karvė“, dėl geriausio režisieriaus vardo – Ignas Jonynas, Emilis Vėlyvis ir Donatas Ulvydas, geriausiu aktoriumi pretenduoja tapti Gilas Darnellas („Redirected/Už Lietuvą!“), Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius („Šventa karvė“), Vytautas Kaniušonis („Lošėjas“), metų aktore pretenduoja tapti – Jurga Šeduikytė („Rūsys“), Oona Mekas („Lošėjas“), Rimantė Valiukaitė („Kaip pavogti žmoną“). Taip pat antrąjį etapą pateko ir keturi renginiai, nes „Lenkų kino savaitė“ ir ŠMC kino renginiai surinko po lygiai balsų. Visus kitus, patekusius į antrąjį etapą, rasite „KINFO apdovanojimai“ internetinėje svetainėje.

Nepamirškite balsuoti ir išrinkti geriausius lietuviško kino kūrėjus „KINFO apdovanojimai“ 2015

Per pirmąjį „KINFO apdovanojimų“ 2015 balsavimo etapo balsavo daugiau nei 20 tūkst. balsavusiųjų. Pasak konkurso organizatorių, balsavimo pradžioje visi nominantai sulaukdavo po kelių balsų per dieną. „Iš pradžių visi balsavo atsargiai ir po truputį, todėl nesimatė ryškių favoritų, tačiau vėliau viskas pasikeitė ir pirmauti visose kategorijose pradėjo kelių filmų kūrybinės komandos“, – apie balsavimo ypatumus pasakojo Lina Sakalauskaitė.

Antrojo etapo metu žiūrovai kviečiami balsuoti dar intensyviau, kadangi tik jie nulems, kuriems iš šių nominantų vasario 4 d. bus įteiktas „KINFO apdovanojimas“. Šiais metais apdovanojimus vainikuos išankstinė veiksmo komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ peržiūra, kurios oficiali premjera kino teatruose įvyks tik vasario 6 d. Renginį ves aktoriai Simonas Storpirštis ir Laurynas Onuškevičius. Ceremonijos metu gros jaunatviška ir energinga grupė „Condor Avenue“.

Bilietai jau prekyboje. Juos galite įsigyti visose kino teatrų „Forum Cinemas“ kasose ir internetu.

„KINFO apdovanojimai“ 2015. Ką žinai apie lietuvišką kiną?

Komentarai