fbpx
Muzikiniai filmai, Naujienos

„Didysis šou meistras“ tapo trečiu sėkmingiausiu miuziklu kino istorijoje

Kadras iš filmo „Didysis šou meistras“
DU KINE archyvas

Kalėdinis muzikinis kino studijos „20th Century Fox“ filmas „Didysis šou meistras“ (orig. „The Greatest Showman“), pasakojantis žmogaus, sukūrusio šou verslą, istoriją, tapo didžiuoju atostogų sezono siurprizu.

Biografinė muzikinė drama, nors ir skirta suaugusiesiems, bet tinkanti visai šeimai, negalėjo pasigirti puikiai rezultatais atidarymo savaitgalį, tačiau jau kelias savaites iš eilės sulaukia pastovaus žiūrovų srauto.

Miuziklas „Didysis šou meistras“ per keturias savaites JAV kinuose uždirbo beveik 100 milijonų dolerių ir jau tapo trečiu sėkmingiausiu miuziklu JAV kino istorijoje – 2007 m. „Užkerėtoji“ (orig. „Enchanted“) uždirbo 127 milijonus dolerių, o prieš metus „Kalifornijos svajos“ (orig. „La La Land“) surinko rekordinį 151 milijoną dolerių.

Tačiau tai dar nėra pabaiga. Keletas JAV kino teatrų šį savaitgalį pradėjo rodyti „Didysis šou meistras“ filmo versiją, leisiančią kino žiūrovams dainuoti kartu su filmo herojais.

Kino studijos „20th Century Fox“ teigimu, kiek daugiau nei 300 kino teatrų rodys dainų žodžius, kad žiūrovai galėtų dainuoti kartu su „auksiniu“ garso takeliu. Prieš savaitę Los Andžele prasidėjusiame kino apdovanojimų maratone, dramos „Didysis šou meistras“ himnas, Benj Pasek ir Justin Paul sukurta daina „This Is Me“, pelnė „Auksinį gaublį“.

Daina „This Is Me“:

Tad cirko įkūrėjo P. T. Barnumo, kurio vaidmenį atlieka „Iksmenų“ žvaigždė Hugh Jackman, istorija galiausiai perskaičiavus uždirbtą pelną dar gali pakilti laipteliu aukštyn.

Iš tiesų, septynerius metus kurtas miuziklas galėjo išvis nepasirodyti kinuose. Likus dienai iki aktorių susitikimo su kino prodiuseriais, pagrindinei filmo žvaigždei Hugh Jackman buvo atlikta odos vėžio operacija – nuo nosies pašalinta karcinoma – todėl jam buvo draudžiama dainuoti. Blogoji naujiena buvo pranešta tik susitikimo metu, tačiau apimtas emocijų, aktorius H. Jackman neatsilaikė ir jaudinančią dainą atliko pats. Tai tapo įsimintinu momentu ir miuziklui buvo uždegta žalia šviesa.

Filmo atranka:

Panašu, kad paprasti žmonės gali išties sukurti nepaprastų dalykų. Didžiulė įkvėpimo ir grožio simfonija, biografinėje muzikinėje dramoje „Didysis šou meistras“, jau kinuose.

Filmo anonsas:

Komentarai